Aktualności

 • Zdjęcie prezentujące aktualność: WYBRZEŻE SZTUKI!

  Szanowni Państwo, drodzy widzowie! Serdecznie zapraszamy na IX edycję Wybrzeża Sztuki, która trwa od 14 do 29 czerwca. Podczas tegorocznej edycji na deskach Teatru Wybrzeże prezentujemy tradycyjnie już najciekawsze i najgłośniejsze spektakle minionego i obecnego sezonu!

  Więcejo "WYBRZEŻE SZTUKI!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Repertuar na lipiec

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na lipiec. W tym czasie zaprezentujemy premierę MARY PAGE MARLOWE, podwójną premierę RANDKI Z FEMINISTĄ, a także ZAKOCHANEGO SZEKSPIRA, RAJ DLA OPORNYCH, SEKS DLA OPORNYCH, spektakl (g)DZIE-CI FACECI, PAR PARANOJE, PORTRET DAMY, TRESOWANE DUSZE, AKT RÓWNOLEGŁY, WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU oraz LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI.

  Więcejo "Repertuar na lipiec"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Premiera ZAKOCHANEGO SZEKSPIRA

  W najbliższy piątek, 30 czerwca o godzinie 19:00 na scenie Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego odbędzie się premiera ZAKOCHANEGO SZEKSPIRA Lee Halla w reżyserii Pawła Aignera. Spektakl jest koprodukcją Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego i Teatru Wybrzeże.

  Więcejo "Premiera ZAKOCHANEGO SZEKSPIRA"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: IX sezon Sceny Letniej

  Szanowni Państwo, drodzy widzowie! W najbliższą sobotę, 1 lipca ponownie otwieramy Scenę Letnią Teatru Wybrzeże.

  Więcejo "IX sezon Sceny Letniej"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Dziewiąta odsłona projektu Teatr przy Stole/Stół przy Wybrzeżu

  Dzisiaj o godzinie 18.30 zapraszamy do Dworku Sierakowskich na dziewiątą odsłonę projektu Teatr przy Stole/Stół przy Wybrzeżu. Aktorzy Teatru Wybrzeże pod kierunkiem Michała Kurkowskiego i Michała Derlatki przeczytają sztukę Marii Wojtyszko PIEKŁO-NIEBO. Obsadę czytania tworzą: Magdalena Boć, Anna Kociarz, Maciej Konopiński, Michał Kowalski, Jakub Mróz, Andrzej Nowiński oraz Piotr Witkowski.

  Więcejo "Dziewiąta odsłona projektu Teatr przy Stole/Stół przy Wybrzeżu"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Teatr Wybrzeże w Teatrze Telewizji

  Miło nam poinformować, że Teatr Telewizji Polskiej włączył się w obchody jubileuszowego sezonu artystycznego Teatru Wybrzeże. Z tej okazji dzisiaj na Scenie Kameralnej w ramach Festiwalu Dwa Teatry zaprezentowane zostaną spektakle przeniesione z gdańskiej sceny do Teatru Telewizji: o godzinie 15.00 ŚLUB Witolda Gombrowicza w reżyserii Ryszarda Majora, natomiast o...

  Więcejo "Teatr Wybrzeże w Teatrze Telewizji"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA w Internetowym Teatrze

  Miło nam poinformować, że znakomite PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA biorą udział w projekcie iTeatr i zostaną zaprezentowane w gdańskim oddziale Telewizji Polskiej dzisiaj o godzinie 12.00. Będzie to transmisja na żywo skierowana do kilkudziesięciu tysięcy uczniów z całego kraju za pośrednictwem kodowanej platformy iteatr.tvp.pl.

  Więcejo "PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA w Internetowym Teatrze "
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: FAHRENHEIT 451 w Krakowie

  Miło nam poinformować, że spektakl FAHRENHEIT 451 weźmie udział w 30. edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ulicznych ULICA. Przedstawienie zostanie zaprezentowane w czwartek, 6 lipca o godzinie 18.00 na Dużej Scenie Teatru Łaźnia Nowa w Krakowie. 

  Więcejo "FAHRENHEIT 451 w Krakowie"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: KULTURA DOSTĘPNA w Teatrze Wybrzeże

  Z radością informujemy, że Teatr Wybrzeże bierze udział w Programie KULTURA DOSTĘPNA. W ramach programu planujemy realizację projektu SMAKI TEATRU - cyklu pokazów 5 spektakli repertuarowych z tłumaczeniem na język migowy dla osób niesłyszących i niedosłyszących oraz audiodeskrypcją dla osób niewidzących i niedowidzących. Prezentacjom spektakli będą towarzyszyły integracyjne warsztaty teatralne.

  Więcejo "KULTURA DOSTĘPNA w Teatrze Wybrzeże"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Dzień Dziecka z KOZIOŁKIEM MATOŁKIEM!

  Z okazji Dnia Dziecka serdecznie zapraszamy naszych najdroższych i najmłodszych widzów na znakomite PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA! Przedstawienie zostanie zaprezentowane w najbliższy czwartek, piątek i sobotę o godzinie 11.00 na Scenie Malarnia. 

  Więcejo "Dzień Dziecka z KOZIOŁKIEM MATOŁKIEM!"
Więcej aktualności aktualności