Najbliższe spektakle

Aktualności

 
2014-12-26
BRONIEWSKI i Festiwal Wybrzeże Sztuki wśród najważniejszych wydarzeń 2014 roku

Miło nam poinformować, że znakomity BRONIEWSKI oraz VII edycja Festiwalu Wybrzeże Sztuki znalazły się w teatralnym podsumowaniu najważniejszych wydarzeń mijającego roku stworzonym przez Łukasza Rudzińskiego z portalu Trójmiasto.pl

Więcej
 
2014-12-24
Wszelkiej pomyślności życzy Teatr Wybrzeże

Radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzy Adam Orzechowski z zespołem Teatru Wybrzeże.

Więcej
 
2014-12-24
17. numer magazynu WYBRZEŻA

Prezentujemy Państwu 17. numer magazynu WYBRZEŻA, naszego kwartalnika w całości poświęconego wydarzeniom z życia Teatru Wybrzeże. Magazyn jest dołączony do dzisiejszego wydania Dziennika Bałtyckiego. Można go także pobrać bezpłatnie z naszej strony.

Więcej
 
2014-12-22
Sylwester w Teatrze Wybrzeże

W wieczór sylwestrowy zaprezentujemy Państwu trzy znakomite tytuły - STATEK SZALEŃCÓW na Dużej Scenie, SEANS na Scenie Malarnia oraz AKT RÓWNOLEGŁY na Scenie Kameralnej w Sopocie. Po każdym spektaklu zapraszamy Państwa na noworoczny konkurs i lampkę wina.

Więcej
 
2014-12-22
Repertuar na luty

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na luty. W tym czasie zaprezentujemy 20 tytułów na 4 scenach: BABĘ CHANEL, spektakl (g)DZIE-CI FACECI, BRONIEWSKIEGO, CZAROWNICE Z SALEM, SEKS DLA OPORNYCH, MARIĘ STUART, ARABELĘ, MARTWE DUSZE, NASZYCH NAJDROŻSZYCH, INTYMNE LĘKI, AMATORKI, DWÓCH W TWOIM DOMU, CIĄG, FATUM, PODRÓŻE GULIWERA, ŻYCIE JEST SNEM, PŁATONOWA, AKT RÓWNOLEGŁY, NA POCZATKU BYŁ DOM oraz spektakl SKRZYNK@PANDORY.

Więcej
 
2014-12-22
Bilet prezent

Bilet prezent jest propozycją dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków na święta. Osoba obdarowana sama wybierze spektakl i czas, w którym zechce go wykorzystać. Bilet prezent ma formę eleganckiego zaproszenia i jest ważny do końca czerwca 2015 roku. Bilet do nabycia w kasach teatru w cenie 100 zł dla dwóch osób i 60 zł dla jednej osoby.

Więcej
 
2014-12-22
Rodzic w Teatrze

Jesteś rodzicem? Chcesz wybrać się do Teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! "Rodzic w Teatrze" zapewni Tobie i Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia.

Więcej
 
 

MARIA STUART

Więcej

Galeria