Najbliższe spektakle

Aktualności

 
2016-09-28
Sezon 2016/2017 w Teatrze Wybrzeże

70 lat w Trójmieście! 50 lat na Targu Węglowym! Wybrzeże gra dla Pomorza! Szanowni Państwo, drodzy widzowie, już w najbliższą sobotę rozpoczyna się jubileuszowy sezon artystyczny w Teatrze Wybrzeże.

Więcej
 
2016-09-25
Kolejny sukces Doroty Kolak!

Miło nam poinformować, że Dorota Kolak otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej na 41. Festiwalu Filmowym w Gdyni za rolę Renaty w filmie ZJEDNOCZONE STANY MIŁOŚCI w reżyserii Tomasza Wasilewskiego. Laureatce serdecznie gratulujemy!

Więcej
 
2016-09-21
Repertuar na październik

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na październik. W tym czasie zaprezentujemy premierę MAPY I TERYTORIUM w reżyserii Eweliny Marciniak, a także BRONIEWSKIEGO, SEKS DLA OPORNYCH, PAR PARANOJE, TRESOWANE DUSZE, NA POCZĄTKU BYŁ DOM, PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA, WHY DON'T YOU LIKE SADNESS, STRATEGIĘ (MIMOWOLNĄ REAKTYWACJĘ), INTRO, UWIEDZIONYCH, PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA, SEANS, NOC IGUANY, PŁATONOWA oraz WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU.

Więcej
 
2016-09-21
WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU nominowane do SKRZYDEŁ TRÓJMIASTA!

Z radością informujemy, że WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU zostały nominowane do nagrody portalu Trójmiasto.pl SKRZYDŁA TRÓJMIASTA w kategorii Kulturalne Ożywienie Trójmiasta. Nagrodę przyznają czytelnicy Portalu. Głosowanie odbywa się na stronie www.trojmiasto.pl i potrwa do środy, 5 października do godziny 14.00.

Więcej
 
2016-09-16
NA POCZĄTKU BYŁ DOM i BRONIEWSKI w programie KULTURA DOSTĘPNA

Zapraszamy Państwa na kolejne spektakle z napisami i audiodeskrypcją prezentowane w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA. W niedzielę, 16 października o godzinie 18.00 na Scenie Malarnia zagramy NA POCZĄTKU BYŁ DOM, natomiast w sobotę, 22 października o godzinie 16.00 na Dużej Scenie zaprezentujemy BRONIEWSKIEGO.

Więcej
 
2016-09-14
Najlepsi z Teatru Wybrzeże


Miło nam poinformować, że Teatr Wybrzeże został wyróżniony w tegorocznej ankiecie miesięcznika Teatr „Najlepszy, najlepsza, najlepsi w sezonie 2015/2016". Krytycy teatralni wyróżnili Dorotę Kolak i Mirosława Bakę, FARAONA, KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF?, KREACJĘ, spektakl FAHRENHEIT 451 oraz PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA.

Więcej
 
2016-09-14
BRONIEWSKI w programie TEATR POLSKA

Z radością informujemy, że znakomity i wielokrotnie nagradzany BRONIEWSKI Radosława Paczochy w reżyserii Adama Orzechowskiego bierze udział w programie TEATR POLSKA realizowanym przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W ramach tegorocznej edycji w okresie od 25 października do 13 listopada 2016 roku BRONIEWSKI zostanie zaprezentowany w aż 6 miejscowościach na terenie 4 województw.

Więcej
 
 

UWIEDZENI

Więcej

Galeria