Najbliższe spektakle

Aktualności

 
2015-05-25
RAJ DLA OPORNYCH

Trwają próby do RAJU DLA OPORNYCH Michele Riml w reżyserii Krystyny Jandy. Przedstawienie powstaje w koprodukcji z warszawskim Teatrem Polonia. Planowana prapremiera - 6 czerwca na Dużej Scenie Teatru Wybrzeże oraz 13 czerwca w Teatrze Polonia.

Więcej
 
2015-05-25
Ponad 100 spektakli latem w Teatrze Wybrzeże!

Serdecznie zapraszamy na intensywne, gorące i rekordowe Lato w Teatrze Wybrzeże! Od czerwca do końca sierpnia na czterech scenach teatru zaprezentujemy ponad setkę spektakli, w tym aż 4 premiery! Jedną z nich będzie koprodukcja z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim.

Więcej
 
2015-05-25
Dzień Dziecka z PODRÓŻAMI GULIWERA i LEKCJĄ NIEGRZECZNOŚCI

Z okazji Dnia Dziecka serdecznie zapraszamy na PODRÓŻE GULIWERA Jonathana Swifta w reżyserii Michała Derlatki. Spektakl przeznaczony dla młodszych i starszych widzów zostanie zaprezentowany zarówno 1 czerwca, jak też w weekend poprzedzający Dzień Dziecka - od 28 do 31 maja na Scenie Kameralnej w Sopocie. Ale to nie wszystko! Z okazji Dnia Dziecka w sobotę, 30 maja o godzinie 15.00 na Scenie Letniej zaprezentujemy 15. LEKCJĘ NIEGRZECZNOŚCI.

Więcej
 
2015-05-25
15. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

Serdecznie zapraszamy na 15. LEKCJĘ NIEGRZECZNOŚCI, która odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 15.00 na Scenie Letniej w Pruszczu Gdańskim oraz w niedzielę, 7 czerwca o godzinie 13.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie.

Więcej
 
2015-05-25
Bilet prezent na Dzień Matki

Bilet prezent jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków na Dzień Matki. Osoba obdarowana sama wybierze spektakl i czas, w którym zechce go wykorzystać. Bilet otwarty ma formę eleganckiego zaproszenia i jest ważny do końca sierpnia 2015 roku. Bilet do nabycia w kasach teatru w cenie 100 zł dla dwóch osób i 60 zł dla jednej osoby.

Więcej
 
2015-05-25
Rodzic w Teatrze

Jesteś rodzicem? Chcesz wybrać się do Teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! "Rodzic w Teatrze" zapewni Tobie i Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia.

Więcej
 
2015-05-23
WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU

Trwają próby do WESOŁYCH KUMOSZEK Z WINDSORU Williama Shakespeare'a. Przedstawienie reżyseruje Paweł Aigner, dekoracje tworzy Magdalena Gajewska, zaś kostiumy projektuje Zofia De Ines. Planowana premiera: 28 czerwca w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Spektakl jest koprodukcją Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego i Teatru Wybrzeże.

Więcej
 
 

PODRÓŻE GULIWERA

Więcej

Galeria