Najbliższe spektakle

Aktualności

 
2016-05-04
PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA w Teatrze Wybrzeże

W Teatrze Wybrzeże trwają próby do PRZYGÓD KOZIOŁKA MATOŁKA Kornela Makuszyńskiego w reżyserii Michała Derlatki. Będzie to kolejny po ARABELI i PODRÓŻACH GULIWERA spektakl przeznaczony zarówno dla młodych jak i dorosłych widzów. Planowana premiera: 15 maja na Dużej Scenie.

Więcej
 
2016-05-04
NOC IGUANY w Teatrze Wybrzeże

W Teatrze Wybrzeże trwają próby do NOCY IGUANY Tennessee Williamsa w reżyserii Pii Partum. Planowana premiera: 20 maja 2016 roku na Scenie Kameralnej w Sopocie.

Więcej
 
2016-05-04
22. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

Serdecznie zapraszamy na 22. LEKCJĘ NIEGRZECZNOŚCI, która odbędzie się w najbliźszą niedzielę o godzinie 12.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie oraz w niedzielę, 15 maja o godzinie 13.00 na Scenie Malarnia.

Więcej
 
2016-05-04
Bilet prezent na Dzień Matki

Bilet prezent jest propozycją dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków dla swoich mam. Osoba obdarowana sama wybierze spektakl i czas, w którym zechce go wykorzystać. Bilet prezent ma formę eleganckiego zaproszenia i jest ważny na spektakle Teatru Wybrzeże grane do 30 grudnia 2016 roku. Bilet do nabycia w kasach teatru w cenie 100 zł dla dwóch osób i 60 zł dla jednej osoby.

Więcej
 
2016-04-26
Repertuar na maj i czerwiec

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym zaktualizowanym repertuarem na maj i czerwiec. W tym czasie zaprezentujemy premierę PRZYGÓD KOZIOŁKA MATOŁKA i NOCY IGUANY, a także FARAONA, MARIĘ STUART, spektakl FAHRENHEIT 451, KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF?, CZYŻ NIE DOBIJA SIĘ KONI?, SEKS DLA OPORNYCH, BRONIEWSKIEGO, CZAROWNICE Z SALEM, RAJ DLA OPORNYCH, PORTRET DAMY, AMATORKI, CIĄG, NASZYCH NAJDROŻSZYCH, NA POCZĄTKU BYŁ DOM, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, KREACJĘ, spektakl SKRZYNK@PANDORY, SEANS, PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA, PODRÓŻE GULIWERA, WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU oraz LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI.

Więcej
 
2016-04-25
BILET ZA 400 GROSZY

Szanowni Państwo, drodzy widzowie!

Polskie teatry po raz drugi grają za grosze. I czekają na nowych widzów. 21 maja 90 teatrów publicznych w Polsce weźmie udział w organizowanej już po raz drugi akcji BILETU ZA GROSZE. W ubiegłym roku jego cena - 250 groszy - nawiązywała do okrągłej rocznicy istnienia Teatru Publicznego w Polsce. W tym roku odwołuje z kolei do 400. rocznicy śmierci dramatopisarza wszech czasów - Williama Shakespeare'a.

Więcej
 
2016-04-25
Rodzic w Teatrze

Jesteś rodzicem? Chcesz wybrać się do Teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! "Rodzic w Teatrze" zapewni Tobie i Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia. Na teatralnym placu zabaw na Twoje dziecko czeka szereg gier ruchowych, zadań plastycznych, a nawet mała charakteryzacja...

Więcej
 
 

FAHRENHEIT 451

Więcej

Galeria