Najbliższe spektakle

Aktualności

 
2015-03-29
Teatr Wybrzeże nominowany!

Z ogromną radością informujemy, że Adam Orzechowski, Michał Jaros, Robert Ninkiewicz, spektakl BRONIEWSKI oraz Festiwal Wybrzeże Sztuki zostali nominowani do nagrody POMORSKIE SZTORMY! Laureatów nagrody poznamy w środę, 8 kwietnia podczas uroczystej gali w Teatrze Szekspirowskim.

Więcej
 
2015-03-29
Wystawa TEGO NIE WIDAĆ

Uroczystości wręczenia nagród teatralnych Prezydenta Miasta Gdańska i Marszałka Województwa Pomorskiego będzie towarzyszyło otwarcie wystawy TEGO NIE WIDAĆ, na której zaprezentujemy zdjęcia z zakulisowego życia Teatru Wybrzeże. Autorem zdjęć jest Michał Szlaga, jeden z najwybitniejszych polskich fotografów, który przez blisko pół roku uczestniczył w niezwykle istotnych, ale często niewidocznych dla widzów wydarzeń z życia gdańskiej sceny. Otwarcie wystawy odbędzie się w najbliższy poniedziałek o godzinie 17.30 we foyer Dużej Sceny.

Więcej
 
2015-03-29
Bilet otwarty

Bilet otwarty jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków dla swoich najbliższych. Osoba obdarowana sama wybierze spektakl i czas, w którym zechce go wykorzystać. Bilet otwarty ma formę eleganckiego zaproszenia i jest ważny do końca czerwca 2015 roku. Bilet do nabycia w kasach teatru w cenie 100 zł dla dwóch osób i 60 zł dla jednej osoby.

Więcej
 
2015-03-28
BRONIEWSKI na Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi

Po sukcesie na Festiwalu Prapremier, Festiwalu Wybrzeże Sztuki i Telewizyjnym Festiwalu Teatrów Polski przyszedł czas na prezentację w Łodzi! Miło nam poinformować, że znakomity i szeroko komentowany BRONIEWSKI Radosława Paczochy w reżyserii Adama Orzechowskiego bierze udział w 21. edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych. Spektakl zostanie zaprezentowany dzisiaj o godzinie 19.00 w Klubie Wytwórnia.

Więcej
 
2015-03-27
13. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

Serdecznie zapraszamy na 13. LEKCJĘ NIEGRZECZNOŚCI, która odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 13.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie.

Więcej
 
2015-03-25
Florian Staniewski nominowany!

Z radością informujemy, że Florian Staniewski został nominowany do Pomorskiej Nagrody Artystycznej za rolę Pluszkina w MARTWYCH DUSZACH Nikołaja Gogola w reżyserii Janusza Wiśniewskiego. Laureatów nagrody poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się w czwartek, 23 kwietnia w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej.

Więcej
 
2015-03-24
BRONIEWSKI na antenie TVP Kultura!

Z ogromną radością informujemy, że jeden z naszych najlepszych spektakli - BRONIEWSKI Radosława Paczochy w reżyserii Adama Orzechowskiego - zostanie zaprezentowany na antenie TVP Kultura w ramach Telewizyjnego Festiwalu Teatrów Polski. Transmisja na żywo z Dużej Sceny odbędzie się dzisiaj o godzinie 20.00.

Więcej
 
 

WILLKOMMEN W ZOPPOTACH

Więcej

Galeria