Najbliższe spektakle

Aktualności

 
2014-11-24
Zakończyła się VI edycja programu TEATR POLSKA

W minioną sobotę BABA CHANEL została zaprezentowana w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Była to ostatnia prezentacja w ramach programu TEATR POLSKA, dzięki któremu nasz spektakl został zagrany w aż 7 ośrodkach kultury na terenie 3 województw.

Więcej
 
2014-11-24
Wystawa prac Teresy Byszewskiej

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy TERESA BYSZEWSKA: KOLAŻE Z TKANIN, SERIGRAFIE, FROTAŻE, które odbędzie się w czwartek, 27 listopada o godzinie 18.00 we foyer Sceny Kameralnej w Sopocie. Wystawa towarzyszy retrospektywnej ekspozycji prac Jana Lenicy w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie (czwartek, 27 listopada, godz. 19.30).

Więcej
 
2014-11-23
Sylwester w Teatrze Wybrzeże

W wieczór sylwestrowy zaprezentujemy Państwu trzy znakomite tytuły - STATEK SZALEŃCÓW na Dużej Scenie, SEANS na Scenie Malarnia oraz AKT RÓWNOLEGŁY na Scenie Kameralnej w Sopocie. Po każdym spektaklu zapraszamy Państwa na noworoczny konkurs i lampkę wina.

Więcej
 
2014-11-22
Bilet prezent

Bilet prezent jest propozycją dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków na święta. Osoba obdarowana sama wybierze spektakl i czas, w którym zechce go wykorzystać. Bilet prezent ma formę eleganckiego zaproszenia i jest ważny do końca czerwca 2015 roku. Bilet do nabycia w kasach teatru w cenie 100 zł dla dwóch osób i 60 zł dla jednej osoby.

Więcej
 
2014-11-22
SEANS w 27. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

We wtorek, 16 grudnia o godzinie 21.15 na Scenie Kameralnej w Sopocie odbędzie się 27. Dyskusyjny Klub Teatralny poświęcony SEANSOWI Noela Cowarda. Weźmie w nim udział reżyser Adam Orzechowski oraz zespół aktorski. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Więcej
 
2014-11-21
BABA CHANEL w programie TEATR POLSKA

Już jutro o godzinie 19.00 BABA CHANEL zostanie zaprezentowana w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Prezentacja spektaklu odbędzie się w ramach programu TEATR POLSKA realizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej
 
2014-11-19
Zakończyła się VII edycja Festiwalu Wybrzeże Sztuki

W miniony czwartek, 13 listopada zakończyła się VII edycja Festiwalu Wybrzeże Sztuki. W jej ramach zaprezentowaliśmy WYCINKĘ HOLZFÄLLEN w reżyserii Krystiana Lupy z Teatru Polskiego we Wrocławiu, spektakl STARA KOBIETA WYSIADUJE Marcina Libera z Narodowego Starego Teatru z Krakowa, DZIADY Radosława Rychcika z Nowego Teatru z Poznania, TRĘDOWATĄ.MELODRAMAT Wojciecha Farugi z Teatru Polskiego w Bydgoszczy, CZŁAPÓWKI-ZAKOPANE Andrzeja Dziuka z zakopiańskiego Teatru Witkacego oraz nasze dwie prapremiery - BRONIEWSKIEGO Adama Orzechowskiego oraz CIĄG duetu Marciniak i Buszewicz.

Więcej
 
 

MARIA STUART

Więcej

Galeria