Najbliższe spektakle

Aktualności

 
2014-04-18
Pogody ducha życzy Teatr Wybrzeże

Pogody ducha, zdrowia i radości oraz wszelkiego dobra z okazji Świąt Wielkanocnych życzy Adam Orzechowski z Zespołem Teatru Wybrzeże.

Więcej
 
2014-04-18
CIĄG w Teatrze Wybrzeże

W Teatrze Wybrzeże trwają próby do CIĄGU Michała Buszewicza. Spektakl reżyseruje Ewelina Marciniak, scenografię przygotowuje Katarzyna Borkowska. Planowana premiera: 16 maja 2014 roku na Scenie Malarnia.

Więcej
 
2014-04-18
Mirosław Baka nominowany do nagrody Człowiek Roku 2013

Miło nam poinformować, że Mirosław Baka została nominowany do nagrody Dziennika Bałtyckiego Człowiek Roku 2013 „za wybitne kreacje aktorskie i za lokalny patriotyzm nie tylko w wymiarze artystycznym". Ogłoszenie werdyktu odbędzie się 19 maja podczas urodzinowej gali Dziennika Bałtyckiego.

Więcej
 
2014-04-18
Szósta LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

Serdecznie zapraszamy na szóstą LEKCJĘ NIEGRZECZNOŚCI, która odbędzie się w niedzielę, 27 kwietnia o godzinie 13.00 w Czarnej Sali im. Stanisława Hebanowskiego.

Więcej
 
2014-04-14
Kolejny sukces CZAROWNIC Z SALEM

Sukcesem zakończyła się wczorajsza prezentacja CZAROWNIC Z SALEM na deskach Teatru Dramatycznego w ramach Warszawskich Spotkań Teatralnych. Wypełniona po brzegi widownia przyjęła spektakl Teatru Wybrzeże niezwykle entuzjastycznie nagradzając aktorów wielominutowymi brawami i gorąco komplementując twórców i zespół na spotkaniu po spektaklu.

Więcej
 
2014-04-14
Rodzic w Teatrze

Jesteś rodzicem? Chcesz wybrać się do Teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! "Rodzic w Teatrze" zapewni Tobie i Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia.

Więcej
 
2014-04-14
Bilet Maraton

Bilet Maraton jest propozycją dla wszystkich miłośników teatru, dla których jeden spektakl w tygodniu to za mało! Przy zakupie jednego biletu wejście na każdą kolejną sztukę w danym tygodniu w promocyjnej cenie 15 zł!

Więcej
 
 

WYSPA MARIVAUX: WYSPA NIEWOLNIKÓW, SPÓR, TRIUMF MIŁOŚCI

Więcej

Galeria