Najbliższe spektakle

Aktualności

 
2014-10-21
VII edycja Festiwalu Wybrzeże Sztuki

Temperatura rośnie na Wybrzeżu Sztuki! Zapraszamy Państwa na VII edycję Festiwalu, która odbędzie się w dniach od 3 do 13 listopada. Podczas tegorocznej edycji na deskach Teatru Wybrzeże zaprezentujemy tradycyjnie już najciekawsze i najgłośniejsze spektakle minionego i obecnego sezonu.

Więcej
 
2014-10-21
BRONIEWSKI w 26. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

We wtorek, 28 października o godzinie 21.30 na Dużej Scenie odbędzie się 26. Dyskusyjny Klub Teatralny poświęcony BRONIEWSKIEMU. Weźmie w nim udział reżyser Adam Orzechowski oraz zespół aktorski. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Więcej
 
2014-10-20
Sopocka Muza dla Sylwii Góry-Weber

Z radością informujemy, że aktorka Sylwia Góra-Weber została laureatką Nagrody Prezydenta Miasta Sopotu Sopocka Muza. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się wczoraj w Hotelu Sheraton. Laureatce serdecznie gratulujemy!

Więcej
 
2014-10-20
Nagrody miesięcznika Forbes dla aktorek Teatru Wybrzeże

Miło nam poinformować, że Marzena Nieczuja-Urbańska oraz Halina Winiarska-Kiszkis zostały laureatkami konkursu Profesjonaliści Forbesa 2014 . Laureatkom serdecznie gratulujemy!

Więcej
 
2014-10-20
Rodzic w Teatrze

Jesteś rodzicem? Chcesz wybrać się do Teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! "Rodzic w Teatrze" zapewni Tobie i Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia.

Więcej
 
2014-10-20
Bilet Maraton

Bilet Maraton jest propozycją dla wszystkich miłośników teatru, dla których jeden spektakl w tygodniu to za mało! Przy zakupie jednego biletu wejście na każdą kolejną sztukę w danym tygodniu w promocyjnej cenie 15 zł!

Więcej
 
2014-10-15
Repertuar na listopad

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na listopad. W tym czasie zaprezentujemy BRONIEWSKIEGO, (g)DZIE-CI FACECI, MARTWE DUSZE, SEKS DLA OPORNYCH, MARIĘ STUART, CIĄG, GENIALNĄ EPOKĘ.SZKICE Z BRUNONA SCHULZA, DWÓCH W TWOIM DOMU, AMATORKI, FAZĘ DELTA, SOLNESSA, SŁODKIEGO PTAKA MŁODOŚCI, CIAŁA OBCE, AKT RÓWNOLEGŁY, WYSPĘ MARIVAUX, PŁATONOWA i PODRÓŻE GULIWERA.

Więcej
 
 

BRONIEWSKI

Więcej

Galeria