Najbliższe spektakle

Aktualności

 
2015-03-04
PRZEDWIOŚNIE w Teatrze Wybrzeże

W Teatrze Wybrzeże trwają próby do PRZEDWIOŚNIA Stefana Żeromskiego w reżyserii Natalii Korczakowskiej z Piotrem Biedroniem w roli Cezarego Baryki. Planowana premiera: 14 marca 2015 roku na Dużej Scenie.

Więcej
 
2015-03-04
Drzwi Otwarte w Teatrze Wybrzeże

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte w Teatrze Wybrzeże. W niedzielę, 22 marca po raz dziewiąty odkryjemy przed Państwem na co dzień skrywane tajemnice sceny i otworzymy podwoje teatralnych pracowni. W programie m.in. zwiedzanie Dużej Sceny, pokaz charakteryzacji teatralnej, znakomity BRONIEWSKI, warsztaty na Scenie Kameralnej oraz 13. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI.

Więcej
 
2015-03-03
BRONIEWSKI na antenie TVP Kultura!

Z ogromną radością informujemy, że jeden z naszych najlepszych spektakli - BRONIEWSKI Radosława Paczochy w reżyserii Adama Orzechowskiego - zostanie zaprezentowany na antenie TVP Kultura w ramach Telewizyjnego Festiwalu Teatrów Polski. Transmisja na żywo z Dużej Sceny odbędzie się we wtorek, 24 marca o godzinie 20.00.

Więcej
 
2015-03-02
BABA CHANEL po raz pierwszy w Sopocie

Serdecznie zapraszamy na znakomitą BABĘ CHANEL Nikołaja Kolady w reżyserii Adama Orzechowskiego. Pierwsze sopockie prezentacje spektaklu odbędą się w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę o godzinie 19.00 na Scenie Kameralnej.

Więcej
 
2015-03-02
Promocja na Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom proponujemy bilety w cenie 20 zł na spektakl BABA CHANEL prezentowany w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę oraz spektakl TRANSMIGRAZIONE DI FERMENTI D'AMORE prezentowany w najbliższy piątek i sobotę. Bilety dostępne w kasach Teatru na hasło "Dzień Kobiet". W ramach promocji można zakupić maksymalnie 4 bilety.

Więcej
 
2015-03-02
Twórcy BRONIEWSKIEGO nominowani!

Z radością informujemy, że reżyser Adam Orzechowski, scenograf Magdalena Gajewska i aktor Robert Ninkiewicz zostali nominowani do nagrody Splendor Gedanensis za realizację BRONIEWSKIEGO Radosława Paczochy. Uroczyste ogłoszenie werdyktu i wręczenie nagród odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 19.00 w Europejskim Centrum Solidarności.

Więcej
 
2015-03-02
BRONIEWSKI na Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi

Po sukcesie na Festiwalu Prapremier i Festiwalu Wybrzeże Sztuki przyszedł czas na prezentację w Łodzi! Miło nam poinformować, że znakomity i szeroko komentowany BRONIEWSKI Radosława Paczochy w reżyserii Adama Orzechowskiego bierze udział w 21. edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych. Spektakl zostanie zaprezentowany w sobotę, 28 marca o godzinie 19.00 w Klubie Wytwórnia.

Więcej
 
 

BABA CHANEL

Więcej

Galeria