Najbliższe spektakle

Aktualności

 
2014-12-17
Ukłon w stronę widza wybrednego - o SEANSIE na łamach magazynu Zwierciadło

„Na moim teatralnym szlaku Polski tym razem znalazł się Sopot i Scena Kameralna Teatru Wybrzeże, na której już ponad rok grany jest słynny SEANS Noela Cowarda w reżyserii Adama Orzechowskiego.

Więcej
 
2014-12-17
Premiera TRANSMIGRAZIONE DI FERMENTI D'AMORE

Dzisiaj o godzinie 19.00 na Scenie Malarnia odbędzie się premiera TRANSMIGRAZIONE DI FERMENTI D'AMORE Teatru Dada von Bzdülöw. Współproducentem spektaklu jest Teatr Wybrzeże.

Więcej
 
2014-12-17
Głośno, kolorowo i bardzo ciekawie - o 10. LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI na łamach Gazety Wyborczej

„Takie spotkania z literaturą dziecięcą nie byłyby niczym nowym, gdyby nie forma, w jakiej reżyserka Ewelina Marciniak przedstawia najmłodszym PINOKIA włoskiego pisarza Carlo Collodiego. A robi to z niebywałym rozmachem.

Więcej
 
2014-12-17
CIĄG w 28. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

Zapraszamy Państwa do skonfrontowania swoich wrażeń i rozmowy z twórcami kontrowersyjnego przedstawienia CIĄG, mierzącego się ze stereotypowym obrazem choroby alkoholowej. Okazją do tego będzie kolejny, 28. Dyskusyjny Klub Teatralny, który odbędzie się w czwartek, 22 stycznia o godzinie 20.45 na Scenie Malarnia. Wstęp wolny.

Więcej
 
2014-12-16
Bilet prezent

Bilet prezent jest propozycją dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków na święta. Osoba obdarowana sama wybierze spektakl i czas, w którym zechce go wykorzystać. Bilet prezent ma formę eleganckiego zaproszenia i jest ważny do końca czerwca 2015 roku. Bilet do nabycia w kasach teatru w cenie 100 zł dla dwóch osób i 60 zł dla jednej osoby.

Więcej
 
2014-12-16
Repertuar na styczeń

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na styczeń. W tym czasie zaprezentujemy 16 tytułów na 3 scenach: STATEK SZALEŃCÓW, AKT RÓWNOLEGŁY, MARIĘ STUART, MARTWE DUSZE, SEKS DLA OPORNYCH, ARABELĘ, spektakl (g)DZIE-CI FACECI, CZAROWNICE Z SALEM, BABĘ CHANEL, SEANS, INTYMNE LĘKI, CIĄG, NA POCZĄTKU BYŁ DOM, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, WILLKOMENN W ZOPPOTACH oraz PŁATONOWA.

Więcej
 
2014-12-16
SEANS w 27. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

Dzisiaj o godzinie 21.15 na Scenie Kameralnej w Sopocie odbędzie się 27. Dyskusyjny Klub Teatralny poświęcony SEANSOWI Noela Cowarda. Weźmie w nim udział reżyser Adam Orzechowski oraz zespół aktorski. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Więcej
 
 

TRANSMIGRAZIONE DI FERMENTI D'AMORE

Więcej

Galeria