Najbliższe spektakle

Aktualności

 
2016-08-26
Teatr Wybrzeże w programie KULTURA DOSTĘPNA

Z radością informujemy, że Teatr Wybrzeże bierze udział w Programie KULTURA DOSTĘPNA. W ramach programu planujemy realizację projektu POSMAKUJ TEATRU - cyklu pokazów 5 spektakli repertuarowych z napisami oraz audiodeskrypcją dla osób niewidzących, niedowidzących, niesłyszących oraz niedosłyszących. Prezentacjom spektakli będą towarzyszyły warsztaty. Projekt będzie realizowany do grudnia 2016 roku.

Więcej
 
2016-08-23
Wielki sukces Doroty Kolak i Mirosława Baki!

Z ogromną radością informujemy, że jury nagród miesięcznika Teatr w składzie Jacek Cieślak, Jacek Kopciński, Wojciech Majcherek, Jacek Wakar i Kalina Zalewska przyznało prestiżową Nagrodę im. Aleksandra Zelwerowicza za najlepszą kreację aktorską w sezonie 2015/2016 Dorocie Kolak za rolę Marthy oraz Mirosławowi Bace za rolę George'a w spektaklu KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF? Edwarda Albee'ego w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 18 października w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie. Laureatom serdecznie gratulujemy!

Więcej
 
2016-08-22
Casting

Interesuje Cię teatr? Chcesz przeżyć niepowtarzalną przygodę? Pomóż współtworzyć przedstawienie w Teatrze Wybrzeże! Szukamy młodych aktorów i aktorki (8-12 lat) do udziału w spektaklu MAPA I TERYTORIUM w reżyserii Eweliny Marciniak.

Więcej
 
2016-08-22
Rekordowy VIII sezon Sceny Letniej

Wczoraj zakończył się rekordowy VIII sezon Sceny Letniej Teatru Wybrzeże w Pruszczu Gdańskim.

Więcej
 
2016-08-22
Rekordowe Lato w Teatrze Wybrzeże

Trwa intensywne, gorące i rekordowe Lato w Teatrze Wybrzeże! Od lipca do końca sierpnia na 5 scenach prezentujemy sto spektakli, w tym aż 4 premiery!

Więcej
 
2016-08-22
SOPOT NON-FICTION 2016

Zapraszamy serdecznie na 5-tą, jubileuszową edycję Festiwalu Teatru Dokumentalnego i Rezydencji Artystycznej Sopot Non-Fiction, która w tym roku odbędzie się w dniach 27 sierpnia – 4 września.

Więcej
 
2016-08-22
Escape room w Teatrze Wybrzeże

Na zakończenie wakacji mamy dla was niespodziankę w postaci Escape room’u! Serdecznie zapraszamy rodziny, grupy znajomych i firmy do skorzystania z doskonałej zabawy dla osób w każdym wieku. Jeśli lubisz zagadki i łamigłówki koniecznie odwiedź Czarną Salę Teatru Wybrzeże w Gdańsku między najbliższym czwartkiem a poniedziałkiem, 29 sierpnia.

Więcej
 
 

MURZYN WARSZAWSKI

Więcej

Galeria