Najbliższe spektakle

Aktualności

 
2014-11-01
VII edycja Festiwalu Wybrzeże Sztuki

Temperatura rośnie na Wybrzeżu Sztuki! Zapraszamy Państwa na VII edycję Festiwalu, która odbędzie się w dniach od 3 do 13 listopada. Podczas tegorocznej edycji na deskach Teatru Wybrzeże zaprezentujemy tradycyjnie już najciekawsze i najgłośniejsze spektakle minionego i obecnego sezonu.

Więcej
 
2014-11-01
Repertuar na grudzień

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na grudzień. W tym czasie zaprezentujemy BRONIEWSKIEGO, CZAROWNICE Z SALEM, NIE-BOSKĄ KOMEDIĘ, ARABELĘ, ZWYCZAJNE SZALEŃSTWA, MARIĘ STUART, STATEK SZALEŃCÓW, SŁODKIEGO PTAKA MŁODOŚCI, AMATORKI, INTYMNE LĘKI, DWÓCH W TWOIM DOMU, SEANS, FATUM, SEKS DLA OPORNYCH, NA POCZĄTKU BYŁ DOM, PODRÓŻE GULIWERA, AKT RÓWNOLEGŁY, premierę TRANSMIGRAZIONE DI FERMENTI D'AMORE Teatru Dada von Bzdülöw oraz spektakl gościnny DESERT ROSE.

Więcej
 
2014-11-01
Sylwester w Teatrze Wybrzeże

W wieczór sylwestrowy zaprezentujemy Państwu trzy znakomite tytuły - STATEK SZALEŃCÓW na Dużej Scenie, SEANS na Scenie Malarnia oraz AKT RÓWNOLEGŁY na Scenie Kameralnej w Sopocie. Po każdym spektaklu zapraszamy Państwa na noworoczny konkurs i lampkę wina.

Więcej
 
2014-10-31
16. numer magazynu WYBRZEŻA

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z 16. numerem magazynu WYBRZEŻA, który dołączony jest do dzisiejszego wydania Dziennika Bałtyckiego. Można go także pobrać bezpłatnie z naszej strony.

Więcej
 
2014-10-29
SEANS w 27. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

We wtorek, 16 grudnia o godzinie 21.15 na Scenie Kameralnej w Sopocie odbędzie się 27. Dyskusyjny Klub Teatralny poświęcony SEANSOWI Noela Cowarda. Weźmie w nim udział reżyser Adam Orzechowski oraz zespół aktorski. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Więcej
 
2014-10-29
Rodzic w Teatrze

Jesteś rodzicem? Chcesz wybrać się do Teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! "Rodzic w Teatrze" zapewni Tobie i Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia.

Więcej
 
2014-10-29
ENERGA sponsorem Festiwalu Wybrzeże Sztuki!

Miło nam poinformować, że Grupa ENERGA została sponsorem VII edycji Festiwalu Wybrzeże Sztuki.

Więcej
 
 

BRONIEWSKI

Więcej

Galeria