Najbliższe spektakle

Aktualności

 
2014-10-17
VII edycja Festiwalu Wybrzeże Sztuki

Temperatura rośnie na Wybrzeżu Sztuki! Zapraszamy Państwa na VII edycję Festiwalu, która odbędzie się w dniach od 3 do 13 listopada. Podczas tegorocznej edycji na deskach Teatru Wybrzeże zaprezentujemy tradycyjnie już najciekawsze i najgłośniejsze spektakle minionego i obecnego sezonu.

Więcej
 
2014-10-15
Repertuar na listopad

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na listopad. W tym czasie zaprezentujemy BRONIEWSKIEGO, (g)DZIE-CI FACECI, MARTWE DUSZE, SEKS DLA OPORNYCH, MARIĘ STUART, CIĄG, GENIALNĄ EPOKĘ.SZKICE Z BRUNONA SCHULZA, DWÓCH W TWOIM DOMU, AMATORKI, FAZĘ DELTA, SOLNESSA, SŁODKIEGO PTAKA MŁODOŚCI, CIAŁA OBCE, AKT RÓWNOLEGŁY, WYSPĘ MARIVAUX, PŁATONOWA i PODRÓŻE GULIWERA.

Więcej
 
2014-10-13
BABA CHANEL w programie TEATR POLSKA

W piątek, 7 listopada o godzinie 18.30 BABA CHANEL zostanie zaprezentowana w Branieckim Centrum Kultury w Braniewie. Prezentacja spektaklu odbędzie się w ramach programu TEATR POLSKA realizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej
 
2014-10-13
TO CZEGO NIE WIDAĆ - reportaż z życia Teatru Wybrzeże

Zapraszamy Państwa do obejrzenia reportażu z zakulisowego życia Teatru Wybrzeże. Autorem zdjęć jest Michał Szlaga, jeden z najwybitniejszych polskich fotografów, który przez blisko pół roku uczestniczył w niezwykle istotnych, ale często niewidocznych dla widzów wydarzeń z życia gdańskiej sceny.

Więcej
 
2014-10-07
Sukces BRONIEWSKIEGO w Bydgoszczy

Miło nam poinformować, że BRONIEWSKI prezentowany i nagrodzony na Festiwalu Prapremier spotkał się nie tylko ze znakomitym przyjęciem publiczności, ale zyskał również uznanie krytyki teatralnej!

Więcej
 
2014-10-07
BRONIEWSKI nagrodzony na Festiwalu Prapremier!

Z radością informujemy, że Robert Ninkiewicz otrzymał Nagrodę Aktorską za rolę tytułową w BRONIEWSKIM na 13. edycji Festiwalu Prapremier w Bydgoszczy. Laureatowi serdecznie gratulujemy!

Więcej
 
2014-10-06
BAŚNIE Z MCHU I LISZAJA w Czarnej Sali

Teatr Dada von Bzdülöw zaprasza na spektakl BAŚNIE Z MCHU I LISZAJA, który zostanie zaprezentowany w najbliższy czwartek i piątek o godzinie 19.00 w Czarnej Sali.

Więcej
 
 

DWÓCH W TWOIM DOMU

Więcej

Galeria