Najbliższe spektakle

Aktualności

 
 • 2017-03-29

  Repertuar na kwiecień i maj

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na kwiecień i maj. W tym czasie zaprezentujemy jubileuszową premierę spektaklu URODZINY CZYLI CEREMONIE ŻAŁOBNE W CZAS RADOSNEGO ŚWIĘTA, a także RAJ DLA OPORNYCH, CZYŻ NIE DOBIJA SIĘ KONI?, MAPĘ I TERYTORIUM, TRESOWANE DUSZE, PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA, SEKS DLA OPORNYCH, MURZYNA WARSZAWSKIEGO, SEANS, FAHRENHEIT 451, WIŚNIOWY SAD, KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF?, MARIĘ STUART, INTYMNE LĘKI, spektakl SKRZYNK@PANDORY, KREACJĘ, BABĘ CHANEL, PŁATONOWA, NASZYCH NAJDROŻSZYCH, WILLKOMMEN W ZOPPOTACH, WHY DON'T YOU LIKE SADNESS?, STRATEGIĘ (MIMOWOLNĄ REAKTYWACJĘ), INTRO i LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI.

  Więcej o: Repertuar na kwiecień i maj
   
 • 2017-03-29

  URODZINY CZYLI CEREMONIE ŻAŁOBNE W CZAS RADOSNEGO ŚWIĘTA

  W Teatrze Wybrzeże trwają próby do spektaklu URODZINY CZYLI CEREMONIA ŻAŁOBNA W CZAS RADOSNEGO ŚWIĘTA Radosława Paczochy. Przedstawienie wyreżyseruje Adam Orzechowski, scenografię przygotuje Magdalena Gajewska. Planowana premiera: 7 kwietnia 2017 roku na Dużej Scenie. Spektakl uświetni jubileuszowy sezon Teatru Wybrzeże.

  Więcej o: URODZINY CZYLI CEREMONIE ŻAŁOBNE W CZAS RADOSNEGO ŚWIĘTA
   
 • 2017-03-28

  WYBRZEŻE: PORTRET

  Zapraszamy Państwa do lektury fragmentu artykułu WYBRZEŻE: PORTRET analizującego 10. sezonów teatralnych za dyrekcji Adama Orzechowskiego. Artykuł autorstwa dr Anny Jazgarskiej ukazał się w najnowszym numerze miesięcznika Dialog.  

  Więcej o: WYBRZEŻE: PORTRET
   
 • 2017-03-28

  Sukces Teatru Wybrzeże!

  Szanowni Państwo, drodzy Widzowie, z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru wczoraj na Dużej Scenie odbyła się uroczystość wręczenia nagród Marszałka Województwa Pomorskiego i Prezydenta Miasta Gdańska za wybitne osiągnięcia sceniczne w 2016 roku. Z radością informujemy, że Teatr Wybrzeże i związani z nim artyści otrzymali następujące laury i wyróżnienia.

  Więcej o: Sukces Teatru Wybrzeże!
   
 • 2017-03-28

  Warsztat do CZAROWNIC Z SALEM

  Serdecznie zapraszamy na warsztat do CZAROWNIC Z SALEM, który odbędzie się w poniedziałek, 29 maja o godzinie 19.00 w Czarnej Sali.

  Więcej o: Warsztat do CZAROWNIC Z SALEM
   
 • 2017-03-27

  Zakończyły się Drzwi Otwarte

  Wczoraj zakończyła się 11. edycja Drzwi Otwartych w Teatrze Wybrzeże. Z przyjemnością informujemy, że odwiedziło nas niemal tysiąc widzów! Już teraz zapraszamy Państwa na kolejną edycję oraz do obejrzenia naszej fotorelacji.

  Więcej o: Zakończyły się Drzwi Otwarte
   
 • 2017-03-25

  Drzwi Otwarte w Teatrze Wybrzeże

  Szanowni Państwo, drodzy widzowie, z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte w Teatrze Wybrzeże. Dzisiaj i jutro po raz jedenasty odkryjemy przed Państwem na co dzień skrywane tajemnice sceny i otworzymy podwoje teatralnych pracowni. W programie m.in. zwiedzanie Dużej Sceny, gra terenowa, Escape Room i szybkie kursy specjalizacji teatralnych. 

  Więcej o: Drzwi Otwarte w Teatrze Wybrzeże
   
Pokaż więcej aktualności
Plik galerii: 4.jpg
Plik galerii: 1.jpg
Plik galerii: 2.jpg
Plik galerii: 9.jpg
Plik galerii: 6.jpg
Plik galerii: 3.jpg
 
 Pokaż galerię