Najbliższe spektakle

Aktualności

 
2014-08-29
STATEK SZALEŃCÓW - prapremiera!

Dzisiaj o godzinie 19.00 na Dużej Scenie odbędzie się prapremiera STATKU SZALEŃCÓW, autorskiego spektaklu Nikołaja Kolady!

Więcej
 
2014-08-29
Wystawa towarzysząca prapremierze STATKU SZALEŃCÓW

Dzisiejszej prapremierze STATKU SZALEŃCÓW będzie towarzyszyło otwarcie wystawy A JA W ZESZŁYM ROKU BYŁAM W TEATRZE... OJ, JAK BYŁO WSPANIALE! JAK MI SIĘ TEN AKTOR SPODOBAŁ...

Więcej
 
2014-08-29
SOPOT NON-FICTION 2014

Już jutro rozpoczyna się kolejna Rezydencja Artystyczna i festiwal teatru dokumentalnego SOPOT NON-FICTION.

Więcej
 
2014-08-29
DWÓCH W TWOIM DOMU na Festiwalu SOPOT NON-FICTION

Miło nam poinformować, że spektakl DWÓCH W TWOIM DOMU Jeleny Grieminy w reżyserii Rudolfa Zioło bierze udział w festiwalu SOPOT NON-FICTION. Prezentacja spektaklu odbędzie się już jutro o godzinie 19.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie.

Więcej
 
2014-08-29
Rodzic w Teatrze

Jesteś rodzicem? Chcesz wybrać się do Teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! "Rodzic w Teatrze" zapewni Tobie i Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia.

Więcej
 
2014-08-27
Przed prapremierą STATKU SZALEŃCÓW - wywiad z Nikołajem Koladą

Zapraszamy Państwa do lektury wywiadu z Nikołajem Koladą, autorem i reżyserem STATKU SZALEŃCÓW, którego prapremiera odbędzie się już w najbliższy piątek na Dużej Scenie. Wywiad przeprowadziła Martyna Wielewska z magazynu WYBRZEŻA.

Więcej
 
2014-08-25
Po prapremierze DWÓCH W TWOIM DOMU

Wczoraj na Scenie Kameralnej odbyła się polska prapremiera DWÓCH W TWOIM DOMU Jeleny Grieminy w reżyserii Rudolfa Zioło. Z radością informujemy, że spektakl spotkał się ze znakomitym przyjęciem publiczności, części krytyki teatralnej, a także zyskał uznanie obecnej na prapremierowym spektaklu autorki.

Więcej
 
 

STATEK SZALEŃCÓW

Więcej

Galeria