Najbliższe spektakle

Aktualności

 
2016-05-25
Premiera PRZYGÓD KOZIOŁKA MATOŁKA

W niedzielę, 12 czerwca o godzinie 16.00 na Scenie Malarnia odbędzie się premiera PRZYGÓD KOZIOŁKA MATOŁKA Kornela Makuszyńskiego w reżyserii Michała Derlatki. Będzie to kolejny po ARABELI i PODRÓŻACH GULIWERA spektakl przeznaczony zarówno dla młodych jak i dorosłych widzów.

Więcej
 
2016-05-25
20. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

Serdecznie zapraszamy na 20. LEKCJĘ NIEGRZECZNOŚCI, która odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 15.00 na Scenie Letniej Teatru Wybrzeże w Pruszczu Gdańskim. Wstęp wolny.

Więcej
 
2016-05-24
Bilet prezent na Dzień Matki

Bilet prezent jest propozycją dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków dla swoich mam. Osoba obdarowana sama wybierze spektakl i czas, w którym zechce go wykorzystać. Bilet prezent ma formę eleganckiego zaproszenia i jest ważny na spektakle Teatru Wybrzeże grane do 30 grudnia 2016 roku. Bilet do nabycia w kasach teatru w cenie 100 zł dla dwóch osób i 60 zł dla jednej osoby. Po upływie terminu ważności Biletu prezentu można go wykorzystać za dopłatą 11 zł od miejsca.

Więcej
 
2016-05-23
Po premierze NOCY IGUANY

W miniony piątek na Scenie Kameralnej odbyła się premiera NOCY IGUANY Tennessee Williamsa w reżyserii Pii Partum. Miło nam poinformować, że przedstawienie spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem publiczności i części krytyki teatralnej.

Więcej
 
2016-05-23
Warsztat do TAJEMNICZEJ IRMY VEP

Serdecznie zapraszamy na warsztat do spektaklu TAJEMNICZA IRMA VEP, który odbędzie się dzisiaj o godzinie 19.00 na Scenie Malarnia.

Więcej
 
2016-05-23
Rodzic w Teatrze

Jesteś rodzicem? Chcesz wybrać się do Teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! "Rodzic w Teatrze" zapewni Tobie i Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia. Na teatralnym placu zabaw na Twoje dziecko czeka szereg gier ruchowych, zadań plastycznych, a nawet mała charakteryzacja...

Więcej
 
2016-05-21
Nagrody jubileuszowe dla Andrzeja Nowińskiego

Miło nam poinformować, że Andrzej Nowiński otrzymał medal Marszałka Województwa Pomorskiego De Nihilo Nihil Fit oraz grafikę i list gratulacyjny od Prezydenta Miasta Sopotu z okazji jubileuszu 55-lecia pracy twórczej. Wręczenie nagród odbyło się wczoraj na Scenie Kameralnej po premierze NOCY IGUANY. Jubilatowi serdecznie gratulujemy!

Więcej
 
 

BRONIEWSKI

Więcej

Galeria