Najbliższe spektakle

Aktualności

 
2015-04-24
BRONIEWSKI na R@PORCIE

Z radością informujemy, że wielokrotnie nagradzany i szeroko komentowany BRONIEWSKI Radosława Paczochy w reżyserii Adama Orzechowskiego weźmie udział w Festiwalu Polskich Sztuk Współczesnych R@Port. Prezentacja spektaklu odbędzie się w piątek, 22 maja o godzinie 19.30 na Dużej Scenie Teatru Wybrzeże.

Więcej
 
2015-04-24
BRONIEWSKI za 250 groszy!

Szanowni Państwo, drodzy widzowie!

19 listopada 2015 roku mija 250 lat od pierwszego przedstawienia zespołu aktorów polskich stworzonego z inicjatywy króla Stanisława Augusta. Data ta uważana jest za początek dziejów Teatru Narodowego i jednocześnie za początek polskiego teatru publicznego. Z okazji tej rocznicy Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosiło rok 2015 rokiem jubileuszu teatru publicznego.

Więcej
 
2015-04-24
Florian Staniewski laureatem Pomorskiej Nagrody Artystycznej!

Z radością informujemy, że Florian Staniewski został laureatem Pomorskiej Nagrody Artystycznej za rolę Pluszkina w MARTWYCH DUSZACH Nikołaja Gogola w reżyserii Janusza Wiśniewskiego. Uroczyste ogłoszenie werdyktu i wręczenie nagród odbyło się wczoraj w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Laureatowi serdecznie gratulujemy!

Więcej
 
2015-04-24
Rodzic w Teatrze

Jesteś rodzicem? Chcesz wybrać się do Teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! "Rodzic w Teatrze" zapewni Tobie i Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia.

Więcej
 
2015-04-24
Weekend majowy w Teatrze

Serdecznie zapraszamy na weekend majowy w Teatrze Wybrzeże, podczas którego zaprezentujemy Państwu trzy znakomite spektakle - STATEK SZALEŃCÓW, WIELKĄ IMPROWIZACJĘ i BABĘ CHANEL!

Więcej
 
2015-04-24
14. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

Serdecznie zapraszamy na 14. LEKCJĘ NIEGRZECZNOŚCI, która odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 13.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie.

Więcej
 
2015-04-20
Florian Staniewski nominowany!

Z radością informujemy, że Florian Staniewski został nominowany do Pomorskiej Nagrody Artystycznej za rolę Pluszkina w MARTWYCH DUSZACH Nikołaja Gogola w reżyserii Janusza Wiśniewskiego. Laureatów nagrody poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się w najbliższy czwartek w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej.

Więcej
 
 

PRZEDWIOŚNIE

Więcej

Galeria