Najbliższe spektakle

Aktualności

 
2016-07-25
UWIEDZENI w Teatrze Wybrzeże

W Teatrze Wybrzeże trwają próby do spektaklu UWIEDZENI FREDRO: CUDZOZIEMCZYZNA/ BOHOMOLEC: MAŁŻEŃSTWO Z KALENDARZA. Przedstawienie reżyseruje Jarosław Tumidajski, scenografię przygotowuje Mirek Kaczmarek. Planowana premiera: 6 sierpnia 2016 roku na Scenie Letniej w Pruszczu Gdańskim.

Więcej
 
2016-07-25
Rekordowe Lato w Teatrze Wybrzeże

Trwa intensywne, gorące i rekordowe Lato w Teatrze Wybrzeże! Od lipca do końca sierpnia na 5 scenach prezentujemy sto spektakli, w tym aż 4 premiery!

Więcej
 
2016-07-25
VIII sezon Sceny Letniej

Trwa VIII sezon Sceny Letniej Teatru Wybrzeże w Pruszczu Gdańskim. 

Więcej
 
2016-07-25
Po premierach STRATEGII i WHY DON'T YOU LIKE SADNESS

W miniony piątek na Scenie Malarnia odbyły się premiery dwóch przedstawień Teatru Dada von Bzdülöw: STRATEGII (MIMOWOLNEJ REAKTYWACJI) w reżyserii Leszka Bzdyla oraz WHY DON'T YOU LIKE SADNESS w choreografii Katarzyny Chmielewskiej. Współproducentem spektakli jest Teatr Wybrzeże. Miło nam poinformować, że przedstawienia spotkały się ze znakomitym przyjęciem publiczności. Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zdjęć ze spektakli.

Więcej
 
2016-07-22
Premiera STRATEGII i WHY DON'T YOU LIKE SADNESS

Dzisiaj o godzinie 20.00 na Scenie Malarnia odbędą się premiery dwóch przedstawień Teatru Dada von Bzdülöw: STRATEGII (MIMOWOLNEJ REAKTYWACJI) w reżyserii Leszka Bzdyla oraz WHY DON'T YOU LIKE SADNESS w choreografii Katarzyny Chmielewskiej. Współproducentem spektakli jest Teatr Wybrzeże. 

Więcej
 
2016-07-21
BRONIEWSKI w programie TEATR POLSKA

Z radością informujemy, że znakomity i wielokrotnie nagradzany BRONIEWSKI Radosława Paczochy w reżyserii Adama Orzechowskiego bierze udział w programie TEATR POLSKA realizowanym przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W ramach tegorocznej edycji w okresie od 25 października do 13 listopada 2016 roku BRONIEWSKI zostanie zaprezentowany w aż 6 miejscowościach na terenie 4 województw.

Więcej
 
2016-07-17
Teatr Wybrzeże w podsumowaniu Dziennika Teatralnego

Miło nam poinformować, że Teatr Wybrzeże został doceniony w podsumowaniu mijającego sezonu, sporządzonym przez Katarzynę Gajewską z Dziennika Teatralnego Trójmiasto. 

Więcej
 
 

TRESOWANE DUSZE

Więcej

Galeria