Najbliższe spektakle

Aktualności

 
2015-07-04
Siódmy sezon Sceny Letniej

Szanowni Państwo, drodzy widzowie!

Dzisiaj ponownie otwieramy Scenę Letnią Teatru Wybrzeże.

Więcej
 
2015-07-03
Teatr Wybrzeże i PORTRET DAMY w teatralnej ekstraklasie!

Zapraszamy Państwa do lektury fragmentu teatralnego podsumowania sezonu 2014/2015 sporządzonego przez Jacka Wakara z Dziennika Gazety Prawnej.

Więcej
 
2015-07-03
Ponad 100 spektakli latem w Teatrze Wybrzeże!

Serdecznie zapraszamy na intensywne, gorące i rekordowe Lato w Teatrze Wybrzeże! Od czerwca do końca sierpnia na czterech scenach teatru prezentujemy ponad setkę spektakli, w tym aż 4 premiery!

Więcej
 
2015-07-02
PORTRET DAMY na Festiwalu Nowego Teatru

Miło nam poinformować, że znakomity i szeroko komentowany PORTRET DAMY Henry'ego Jamesa w reżyserii Eweliny Marciniak bierze udział w 2. edycji Festiwalu Nowego Teatru. Spektakl zostanie zaprezentowany w czwartek, 29 października o godzinie 20.00 na Dużej Scenie Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Więcej
 
2015-07-02
MURZYN WARSZAWSKI w Teatrze Wybrzeże

W Teatrze Wybrzeże trwają próby do MURZYNA WARSZAWSKIEGO Antoniego Słonimskiego. Spektakl reżyseruje Adam Orzechowski, scenografię przygotowuje Magdalena Gajewska. Planowana premiera: 17 lipca na Scenie Kameralnej w Sopocie oraz 18 lipca na Scenie Letniej w Pruszczu Gdańskim.

Więcej
 
2015-06-29
Po premierze WESOŁYCH KUMOSZEK Z WINDSORU

Wczoraj na deskach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego odbyła się premiera WESOŁYCH KUMOSZEK Z WINDSORU Williama Shakespeare'a w reżyserii Pawła Aignera. Miło nam poinformować, że spektakl spotkał się ze znakomitym przyjęciem publiczności i krytyki teatralnej.

Więcej
 
2015-06-28
Premiera WESOŁYCH KUMOSZEK Z WINDSORU

Dzisiaj o godzinie 18.00 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim odbędzie się premiera WESOŁYCH KUMOSZEK Z WINDSORU Williama Shakespeare'a. Przedstawienie wyreżyserował Paweł Aigner, dekoracje stworzyła Magdalena Gajewska, zaś kostiumy zaprojektowała Zofia De Ines. Spektakl jest koprodukcją Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego i Teatru Wybrzeże.

Więcej
 
 

Raj dla opornych

Więcej

Galeria