Najbliższe spektakle

Aktualności

 
2016-04-28
PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA w Teatrze Wybrzeże

W Teatrze Wybrzeże trwają próby do PRZYGÓD KOZIOŁKA MATOŁKA Kornela Makuszyńskiego w reżyserii Michała Derlatki. Będzie to kolejny po ARABELI i PODRÓŻACH GULIWERA spektakl przeznaczony zarówno dla młodych jak i dorosłych widzów. Planowana premiera: 15 maja na Dużej Scenie.

Więcej
 
2016-04-26
Repertuar na maj i czerwiec

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym zaktualizowanym repertuarem na maj i czerwiec. W tym czasie zaprezentujemy premierę PRZYGÓD KOZIOŁKA MATOŁKA i NOCY IGUANY, a także FARAONA, MARIĘ STUART, spektakl FAHRENHEIT 451, KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF?, CZYŻ NIE DOBIJA SIĘ KONI?, SEKS DLA OPORNYCH, BRONIEWSKIEGO, CZAROWNICE Z SALEM, RAJ DLA OPORNYCH, PORTRET DAMY, AMATORKI, CIĄG, NASZYCH NAJDROŻSZYCH, NA POCZĄTKU BYŁ DOM, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, KREACJĘ, spektakl SKRZYNK@PANDORY, SEANS, PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA, PODRÓŻE GULIWERA, WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU oraz LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI.

Więcej
 
2016-04-26
22. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

Serdecznie zapraszamy na 22. LEKCJĘ NIEGRZECZNOŚCI, która odbędzie się w niedzielę, 8 maja o godzinie 12.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie oraz w niedzielę, 15 maja o godzinie 13.00 na Scenie Malarnia.

Więcej
 
2016-04-25
BILET ZA 400 GROSZY

Szanowni Państwo, drodzy widzowie!

Polskie teatry po raz drugi grają za grosze. I czekają na nowych widzów. 21 maja 90 teatrów publicznych w Polsce weźmie udział w organizowanej już po raz drugi akcji BILETU ZA GROSZE. W ubiegłym roku jego cena - 250 groszy - nawiązywała do okrągłej rocznicy istnienia Teatru Publicznego w Polsce. W tym roku odwołuje z kolei do 400. rocznicy śmierci dramatopisarza wszech czasów - Williama Shakespeare'a.

Więcej
 
2016-04-25
Rodzic w Teatrze

Jesteś rodzicem? Chcesz wybrać się do Teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! "Rodzic w Teatrze" zapewni Tobie i Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia. Na teatralnym placu zabaw na Twoje dziecko czeka szereg gier ruchowych, zadań plastycznych, a nawet mała charakteryzacja...

Więcej
 
2016-04-22
Nagrody dla Nieczuja Urbańskiej i Miodka

Z radością informujemy, że Marzena Nieczuja Urbańska została laureatką Pomorskiej Nagrody Artystycznej, natomiast Marcin Miodek laureatem Pomorskiej Nadziei Artystycznej. Uroczyste ogłoszenie werdyktu oraz wręczenie nagród odbyło się wczoraj w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Laureatom serdecznie gratulujemy!

Więcej
 
2016-04-21
WEEKEND ZA PÓŁ CENY

Miło nam poinformować, że Teatr Wybrzeże przystąpił do akcji ROZSMAKUJ SIĘ W METROPOLII - WEEKEND ZA PÓŁ CENY.

Więcej
 
 

MARIA STUART

Więcej

Galeria