Najbliższe spektakle

Aktualności

 
2014-10-23
VII edycja Festiwalu Wybrzeże Sztuki

Temperatura rośnie na Wybrzeżu Sztuki! Zapraszamy Państwa na VII edycję Festiwalu, która odbędzie się w dniach od 3 do 13 listopada. Podczas tegorocznej edycji na deskach Teatru Wybrzeże zaprezentujemy tradycyjnie już najciekawsze i najgłośniejsze spektakle minionego i obecnego sezonu.

Więcej
 
2014-10-23
Sylwester w Teatrze Wybrzeże

W wieczór sylwestrowy zaprezentujemy Państwu trzy znakomite tytuły - STATEK SZALEŃCÓW na Dużej Scenie, SEANS na Scenie Malarnia oraz AKT RÓWNOLEGŁY na Scenie Kameralnej w Sopocie. Po każdym spektaklu zapraszamy Państwa na noworoczną loterię i lampkę wina.

Więcej
 
2014-10-22
Repertuar na grudzień

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na grudzień. W tym czasie zaprezentujemy BRONIEWSKIEGO, CZAROWNICE Z SALEM, NIE-BOSKĄ KOMEDIĘ, ARABELĘ, ZWYCZAJNE SZALEŃSTWA, MARIĘ STUART, STATEK SZALEŃCÓW, SŁODKIEGO PTAKA MŁODOŚCI, AMATORKI, INTYMNE LĘKI, DWÓCH W TWOIM DOMU, SEANS, FATUM, SEKS DLA OPORNYCH, NA POCZĄTKU BYŁ DOM, PODRÓŻE GULIWERA, AKT RÓWNOLEGŁY, premierę TRANSMIGRAZIONE DI FERMENTI D'AMORE Teatru Dada von Bzdülöw oraz spektakl gościnny DESERT ROSE.

Więcej
 
2014-10-21
BRONIEWSKI w 26. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

We wtorek, 28 października o godzinie 21.30 na Dużej Scenie odbędzie się 26. Dyskusyjny Klub Teatralny poświęcony BRONIEWSKIEMU. Weźmie w nim udział reżyser Adam Orzechowski oraz zespół aktorski. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Więcej
 
2014-10-20
Sopocka Muza dla Sylwii Góry-Weber

Z radością informujemy, że aktorka Sylwia Góra-Weber została laureatką Nagrody Prezydenta Miasta Sopotu Sopocka Muza. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się wczoraj w Hotelu Sheraton. Laureatce serdecznie gratulujemy!

Więcej
 
2014-10-20
Nagrody miesięcznika Forbes dla aktorek Teatru Wybrzeże

Miło nam poinformować, że Marzena Nieczuja-Urbańska oraz Halina Winiarska-Kiszkis zostały laureatkami konkursu Profesjonaliści Forbesa 2014 . Laureatkom serdecznie gratulujemy!

Więcej
 
2014-10-20
Rodzic w Teatrze

Jesteś rodzicem? Chcesz wybrać się do Teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! "Rodzic w Teatrze" zapewni Tobie i Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia.

Więcej
 
 

BRONIEWSKI

Więcej

Galeria