Repertuar - Luty 2014


1
lutego
sobota
sobota
CZAROWNICE Z SALEM 18:00, Duża Scena, Gdańsk ŻYCIE JEST SNEM 18:00, Scena Kameralna, Sopot
2
lutego
niedziela
niedziela
CZAROWNICE Z SALEM 18:00, Duża Scena, Gdańsk ŻYCIE JEST SNEM 18:00, Scena Kameralna, Sopot
6
lutego
czwartek
czwartek
TAJEMNICZA IRMA VEP 19:00, Scena Kameralna, Sopot w obsadzie Łukasz Konopka i Marek Tynda Teatralny czwartek
7
lutego
piątek
piątek
TAJEMNICZA IRMA VEP 19:00, Scena Kameralna, Sopot w obsadzie Łukasz Konopka i Marek Tynda
8
lutego
sobota
sobota
(G)DZIE-CI  FACECI (G)DZIE-CI FACECI 20:00, Duża Scena, Gdańsk SKRZYNK@PANDORY 17:00, Scena Malarnia, Gdańsk Rodzic w Teatrze
9
lutego
niedziela
niedziela
(G)DZIE-CI  FACECI (G)DZIE-CI FACECI 17:00, Duża Scena, Gdańsk SKRZYNK@PANDORY 20:30, Scena Malarnia, Gdańsk PŁATONOW 17:00, Scena Kameralna, Sopot
11
lutego
wtorek
wtorek
TAJEMNICZA IRMA VEP 20:00, Scena Malarnia, Gdańsk w obsadzie Maciej Konopiński i Piotr Łukawski PŁATONOW 20:30, Scena Kameralna, Sopot Dyskusyjny Klub Teatralny
12
lutego
środa
środa
TAJEMNICZA IRMA VEP 20:00, Scena Malarnia, Gdańsk w obsadzie Maciej Konopiński i Piotr Łukawski PŁATONOW 20:30, Scena Kameralna, Sopot ORGIA 19:00, Czarna Sala, Gdańsk
13
lutego
czwartek
czwartek
ORGIA 19:00, Czarna Sala, Gdańsk Teatralny czwartek
14
lutego
piątek
piątek
(G)DZIE-CI  FACECI (G)DZIE-CI FACECI 19:00, Duża Scena, Gdańsk Zakochani w Teatrze SEANS 19:00, Scena Kameralna, Sopot Zakochani w Teatrze
15
lutego
sobota
sobota
(G)DZIE-CI  FACECI (G)DZIE-CI FACECI 19:00, Duża Scena, Gdańsk INTYMNE LĘKI 20:30, Scena Malarnia, Gdańsk SEANS 17:00, Scena Kameralna, Sopot
16
lutego
niedziela
niedziela
(G)DZIE-CI  FACECI (G)DZIE-CI FACECI 19:00, Duża Scena, Gdańsk INTYMNE LĘKI 17:00, Scena Malarnia, Gdańsk SEANS 20:30, Scena Kameralna, Sopot
18
lutego
wtorek
wtorek
AMATORKI 19:00, Scena Malarnia, Gdańsk
19
lutego
środa
środa
AMATORKI 19:00, Scena Malarnia, Gdańsk
20
lutego
czwartek
czwartek
AMATORKI 19:00, Scena Malarnia, Gdańsk Teatralny czwartek TAJEMNICZA IRMA VEP 19:00, Scena Kameralna, Sopot w obsadzie Łukasz Konopka i Marek Tynda
21
lutego
piątek
piątek
MARTWE DUSZE 19:00, Duża Scena, Gdańsk Pokaz przedpremierowy AMATORKI 19:00, Scena Malarnia, Gdańsk TAJEMNICZA IRMA VEP 19:00, Scena Kameralna, Sopot w obsadzie Łukasz Konopka i Marek Tynda
22
lutego
sobota
sobota
MARTWE DUSZE 19:00, Duża Scena, Gdańsk Premiera DUETY NIEISTNIEJĄCE 20:00, Scena Malarnia, Gdańsk
23
lutego
niedziela
niedziela
MARTWE DUSZE 19:00, Duża Scena, Gdańsk DUETY NIEISTNIEJĄCE 20:00, Scena Malarnia, Gdańsk
24
lutego
poniedziałek
poniedziałek
MARTWE DUSZE 20:00, Duża Scena, Gdańsk
25
lutego
wtorek
wtorek
MARTWE DUSZE 19:00, Duża Scena, Gdańsk
26
lutego
środa
środa
ZAGRAJ TO, CZYLI 17 TAŃCÓW O CZYMŚ 19:00, Scena Malarnia, Gdańsk
27
lutego
czwartek
czwartek
NIE-BOSKA KOMEDIA 19:00, Duża Scena, Gdańsk Teatralny czwartek ZAGRAJ TO, CZYLI 17 TAŃCÓW O CZYMŚ 19:00, Scena Malarnia, Gdańsk Teatralny czwartek SKRZYNK@PANDORY 19:00, Scena Kameralna, Sopot Teatralny czwartek
28
lutego
piątek
piątek
NIE-BOSKA KOMEDIA 11:00, Duża Scena, Gdańsk NIE-BOSKA KOMEDIA 19:00, Duża Scena, Gdańsk SKRZYNK@PANDORY 19:00, Scena Kameralna, Sopot