Najbliższe spektakle

Aktualności

 • NIECZUŁOŚĆ - premiera!
  W piątek, 12 listopada o godzinie 19.00 na Scenie Malarnia odbędzie się premiera spektaklu NIECZUŁOŚĆ na podstawie powieści Martyny Bundy. Przedstawienie wyreżyseruje Lena Frankiewicz.
  Więcejo "NIECZUŁOŚĆ - premiera!"
 • Po premierze RESZTEK
  Za nami pierwsza premiera sezonu 2021/2022 - RESZTKI Jarosława Murawskiego w reżyserii Eweliny Marciniak. Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszej galerii zdjęć ze spektaklu i do lektury fragmentów recenzji. Spotkajmy się ponownie w Teatrze. Bądźmy razem. Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!
  Więcejo "Po premierze RESZTEK"
 • Repertuar na listopad
  Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym repertuarem na listopad. W tym czasie zaprezentujemy premierę spektaklu NIECZUŁOŚĆ na podstawie powieści Martyny Bundy w reżyserii Leny Frankiewicz. W listopadzie zagramy dla Państwa również FAUSTA, RESZTKI, POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ, SZELMOSTWA LISA WITALISA, ŚMIERĆ IWANA ILJICZA, EMIGRANTKI, SZTUKĘ i ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA.
  Więcejo "Repertuar na listopad"
 • SZTUKA w 54. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym
  Zapraszamy Państwa na 54. Dyskusyjny Klub Teatralny poświęcony spektaklowi SZTUKA Yasminy Rezy w reżyserii Adama Orzechowskiego. Weźmie w nim udział reżyser i zespół aktorski. Spotkanie odbędzie się w środę, 27 października o godzinie 19.45 w Starej Aptece. Wstęp wolny.
  Więcejo "SZTUKA w 54. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym"
 • RESZTKI - premiera!
  Dzisiaj o godzinie 19.00 na Scenie Malarnia odbędzie się premiera RESZTEK Jarosława Murawskiego na motywach STRAMERA Mikołaja Łozińskiego i WYJECHALI W.G. Sebalda. Spektakl wyreżyseruje Ewelina Marciniak.
  Więcejo "RESZTKI - premiera!"
 • Teaser RESZTEK
  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia teasera spektaklu RESZTKI Jarosława Murawskiego na motywach STRAMERA Mikołaja Łozińskiego i WYJECHALI W.G. Sebalda. Premiera spektaklu w reżyserii Eweliny Marciniak odbędzie się już jutro na Scenie Malarnia.
  Więcejo "Teaser RESZTEK"
 • SZTUKA w programie KULTURA DOSTĘPNA
  Zapraszamy Państwa na kolejny spektakl z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na język migowy prezentowany w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA. W środę, 27 października o godzinie 18.30 w Starej Aptece zaprezentujemy SZTUKĘ Yasminy Rezy w reżyserii Adama Orzechowskiego.
  Więcejo "SZTUKA w programie KULTURA DOSTĘPNA"
Pokaż więcej aktualności