Aktualności

 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Siódma Recepta w Starej Aptece

  W poniedziałek, 21 października o godzinie 18.00 odbędzie się siódma Recepta w Starej Aptece, w ramach której zaprezentujemy film OVER THE LIMIT Marty Prus. Po projekcji odbędzie się spotkanie z reżyserką. Wstęp wolny!

  Więcejo "Siódma Recepta w Starej Aptece"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: RUSCY w 50. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

  Zapraszamy Państwa na 50. Dyskusyjny Klub Teatralny poświęcony RUSKIM. Weźmie w nim udział reżyser Adam Orzechowski, autor sztuki Radosław Paczocha i zespół aktorski. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 17 października o godzinie 21.00 w Starej Aptece. Wstęp wolny.

  Więcejo "RUSCY w 50. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Repertuar na listopad

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na listopad. W tym czasie zaprezentujemy KARMANIOLĘ czyli OD SASA DO LASA, DAMY I HUZARY albo Play Fredro, spektakl BELLA FIGURA, LITTLE PONY, INTYMNE LĘKI, ZACZAROWANĄ KRÓLEWNĘ, WIĘZI, FEDRĘ, PAR PARANOJE, TRESOWANE DUSZE, spektakl PAN SCHUSTER KUPUJE ULICĘ, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, AKT RÓWNOLEGŁY,...

  Więcejo "Repertuar na listopad "
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: SEANS w programie KULTURA DOSTĘPNA

  Zapraszamy Państwa na kolejny spektakl z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na język migowy prezentowany w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA 2019. W niedzielę, 27 października o godzinie 16:30 na Scenie Kameralnej w Sopocie zaprezentujemy spektakl SEANS Noela Cowarda w reżyserii Adama Orzechowskiego.

  Więcejo "SEANS w programie KULTURA DOSTĘPNA"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA na Festiwalu Polska w IMCE

  Znakomita ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA Arthura Millera w reżyserii Radka Stępnia weźmie udział w 8. edycji Festiwalu Polska w IMCE. Przedstawienie zostanie zaprezentowane w środę i czwartek, 13 i 14 listopada o godzinie 19.00 na Dużej Scenie Teatru Imka w Warszawie.

  Więcejo "ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA na Festiwalu Polska w IMCE"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Bilet otwarty

  Bilet otwarty jest propozycją dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków dla swoich najbliższych. Osoba obdarowana sama wybierze kiedy, i na jaki spektakl, zechce go wykorzystać. Bilet otwarty ma formę eleganckiego zaproszenia i jest ważny przez rok od daty zakupu na spektakle Teatru Wybrzeże.

  Więcejo "Bilet otwarty"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: APOLLO w ramach IV Tygodnia Ukraińskiego

  Serdecznie zapraszamy na spektakl APOLLO w reżyserii Niny Chyżnej z Teatru Nieft. Przedstawienie zostanie zaprezentowane w sobotę, 9 listopada o o godzinie 19.00 na Dużej Scenie Teatru Wybrzeże w ramach IV Tygodnia Ukraińskiego w Gdańsku.

  Więcejo "APOLLO w ramach IV Tygodnia Ukraińskiego"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Rodzic w Teatrze

  Jesteś rodzicem? Chcesz wybrać się do Teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! "Rodzic w Teatrze" zapewni Tobie i Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia. Na teatralnym placu zabaw na Twoje dziecko czeka szereg gier ruchowych, zadań plastycznych, a nawet mała charakteryzacja...

  Więcejo "Rodzic w Teatrze"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: KARMANIOLA w Teatrze Wybrzeże

  Dzisiaj o godzinie 19.00 na Dużej Scenie odbędzie się premiera KARMANIOLI czyli OD SASA DO LASA Stanisława Moniuszki w reżyserii Pawła Aignera.

  Więcejo "KARMANIOLA w Teatrze Wybrzeże"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: MONIUSZKO TEATRALNY

  Drodzy widzowie, premierze KARMANIOLI czyli OD SASA DO LASA Stanisława Moniuszki w reżyserii Pawła Aignera będzie towarzyszyła wystawa MONIUSZKO TEATRALNY, na której zaprezentujemy fotogramy z najbardziej znanych, najbardziej typowych polskich inscenizacji oper Stanisława Moniuszki oraz plakaty do tych głośnych i tych mniej inscenizacji tychże oper zaprojektowane przez czołowych polskich grafików m.in.

  Więcejo "MONIUSZKO TEATRALNY"
Więcej aktualności aktualności