Aktualności

 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Repertuar na listopad

  Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym repertuarem na listopad. W tym czasie zaprezentujemy premierę spektaklu NIECZUŁOŚĆ na podstawie powieści Martyny Bundy w reżyserii Leny Frankiewicz. W listopadzie zagramy dla Państwa również FAUSTA, RESZTKI, POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ, SZELMOSTWA LISA WITALISA, ŚMIERĆ IWANA ILJICZA, EMIGRANTKI, SZTUKĘ i ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA.

  Więcejo "Repertuar na listopad"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: RESZTKI - premiera!

  W piątek, 22 października o godzinie 19.00 na Scenie Malarnia odbędzie się premiera RESZTEK Jarosława Murawskiego na motywach STRAMERA Mikołaja Łozińskiego i WYJECHALI W.G. Sebalda. Spektakl wyreżyseruje Ewelina Marciniak.

  Więcejo "RESZTKI - premiera!"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Odwołana SZTUKA - dodatkowa IRMA

  Z przykrością informujemy, że z powodu choroby aktora prezentacje spektaklu SZTUKA z 23, 24, 25 i 26 września zostały odwołane. Widzowie mogą uzyskać zwrot pieniędzy za niewykorzystane bilety w gdańskiej kasie teatru. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

  Więcejo "Odwołana SZTUKA - dodatkowa IRMA"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Repertuar na październik

  Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym repertuarem na październik! W tym czasie zaprezentujemy premierę spektaklu RESZTKI na podstawie STRAMERA Mikołaja Łozińskiego oraz WYJECHALI W. G. Sebalda w reżyserii Eweliny Marciniak. W październiku zagramy dla Państwa również POWARKIWANIA DROGI MLECZNEJ, AWANTURĘ W CHIOGGI, SZELMOSTWA LISA WITALISA, ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA,...

  Więcejo "Repertuar na październik"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Nowa sesja zdjęciowa zespołu

  Drodzy widzowie, w Teatrze Wybrzeże trwa sesja zdjęciowa zespołu artystycznego. Autorem nowych zdjęć portretowych jest znakomity fotograf Łukasz Ziętek. Już wkrótce zaprezentujemy Państwu efekty!

  Więcejo "Nowa sesja zdjęciowa zespołu"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: ŻYCIE INTYMNE JAROSŁAWA na Festiwalu R@Port

  ŻYCIE INTYMNE JAROSŁAWA w reżyserii Kuby Kowalskiego bierze udział w Festiwalu Polskich Sztuk Współczesnych R@Port. Przedstawienie zostanie zaprezentowane w najbliższy piątek, 24 września o godzinie 20.00 na Scenie Malarnia Teatru Wybrzeże.

  Więcejo "ŻYCIE INTYMNE JAROSŁAWA na Festiwalu R@Port"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Modernizacja budynku Sceny Kameralnej

  Trwają prace budowlane mające na celu modernizację budynku Sceny Kameralnej w Sopocie. Głównym celem przedsięwzięcia jest poprawa parametrów użytkowych budynku poprzez wprowadzenie bardziej funkcjonalnego układu przestrzeni holu wejściowego, foyer oraz szatni, likwidację barier architektonicznych, modernizację kieszeni scenicznej, a także poprawę bezpieczeństwa pożarowego obiektu.

  Więcejo "Modernizacja budynku Sceny Kameralnej "
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Nasi aktorzy w Subiektywnym spisie Jacka Sieradzkiego

  Z przyjemnością informujemy, że Katarzyna Figura, Mirosław Baka i Adam Turczyk znaleźli się w 29. edycji Subiektywnego spisu aktorów teatralnych Jacka Sieradzkiego.

  Więcejo "Nasi aktorzy w Subiektywnym spisie Jacka Sieradzkiego"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Warsztat do spektaklu EMIGRANTKI

  Serdecznie zapraszamy na warsztat teatralny do spektaklu EMIGRANTKI! Zajęcia odbędą się w poniedziałek, 4 października o godzinie 19:00 w Starej Aptece. Udział w warsztacie jest bezpłatny.

  Więcejo "Warsztat do spektaklu EMIGRANTKI"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: United Arts Festival

  W dniach 23.10 - 24.10 w Europejskim Centrum Solidarności odbędzie się pierwsza edycja United Arts Festival | Theatre. Zapraszamy na dwa dni teatralnego maratonu oraz na spotkanie z młodą bezkompromisową reżyserią. Zaprezentowanych zostanie sześć spektakli – przekrojowych pod względem konwencji i stylów – od klasyki przez teatr postdramatyczny, na teatrze...

  Więcejo "United Arts Festival "
Więcej aktualności aktualności