Aktualności: Styczeń 2021

 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Modernizacja budynku Dużej Sceny

  Trwa gruntowna modernizacja budynku Dużej Sceny Teatru Wybrzeże. Zakres robót obejmuje przebudowę widowni oraz foyer, wymianę instalacji ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, wymianę urządzeń mechaniki sceny, przebudowę frontowej fasady szklanej, a także pozostałe niezbędne prace budowlane (przebudowa piwnic, wejść bocznych, pomieszczeń pomocniczych).

  Więcejo "Modernizacja budynku Dużej Sceny "
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Kolejne odcinki Szybkiego Kursu Dykcji online

  Zapraszamy Państwa na kolejne trzy odcinki Szybkiego Kursu Dykcji online! Zajmiemy się w nich hiperdykcją, akcentowaniem i odbitkami. Cała seria dostępna jest bezpłatnie i bezterminowo na platformie VOD Teatru Wybrzeże: www.vod.teatrwybrzeze.pl Wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji. Zapraszamy do wspólnego ćwiczenia!

  Więcejo "Kolejne odcinki Szybkiego Kursu Dykcji online"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Teatr online

  Zapraszamy Państwa na platformę VOD Teatru Wybrzeże, na której znajdą Państwo naszą artystyczną ofertę online. Platforma jest dostępna pod adresem www.vod.teatrwybrzeze.pl i aby z niej skorzystać należy dokonać bezpłatnej rejestracji. W naszej aktualnej ofercie znajdą Państwo spektakle Teatru Dada von Bzdülöw (w tym ich najnowszą premierę TO to TO) oraz...

  Więcejo "Teatr online"
 • Zdjęcie prezentujące aktualność: Szybki Kurs Dykcji online

  Zapraszamy Państwa na Szybki Kurs Dykcji online! Seria dostępna jest bezpłatnie i bezterminowo na platformie VOD Teatru Wybrzeże: www.vod.teatrwybrzeze.pl Wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji. Dostępnych jest już pięć odcinków serii, kolejne trzy już w przyszłym tygodniu. Zapraszamy do wspólnego ćwiczenia!

  Więcejo "Szybki Kurs Dykcji online"