Bilety

Przerwa urlopowa

Drodzy widzowie, uprzejmie informujemy, że do 13 października w Teatrze Wybrzeże trwa przerwa urlopowa.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na dalszą część października i do zakupu biletów w kasach biletowych i na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami KLIKNIJ TUTAJ

Kasy biletowe

Zapraszamy do zakupu biletów w kasach biletowych czynnych od poniedziałku do piątku od 12.00 do 19.00 oraz w sobotę i niedzielę od 14.00 do 19.00 lub do rozpoczęcia spektaklu.

Kasa biletowa w Gdańsku, Stara Apteka, ul. Teatralna 2
Kasa biletowa w Sopocie, ul. Bohaterów Monte Cassino 30 

e-mail: bilety@teatrwybrzeze.pl
tel. 58 551 50 40, 519 155 636

Ważne informacje dotyczące zwrotu biletów w przypadku odwołania spektaklu:

- w przypadku biletów zakupionych drogą internetową nie ma potrzeby kontaktowania się z kasami, należność zostanie zwrócona na konto, z którego dokonywano płatności w systemie PayU

- zwroty biletów zakupionych w kasach mogą być dokonywane drogą mailową; wystarczy wysłać na nasz adres (bilety@teatrwybrzeze.pl) zdjęcia lub skany biletów oraz paragonu, a w mailu podać numer konta; dodatkowo w treść maila wpisać należy zapis o Polityce prywatności, który znajdziecie Państwo pod adresem https://www.teatrwybrzeze.pl/rezerwacje/

- zwroty biletów będących realizacją Biletu Otwartego: kody voucherów odzyskują swoją ważność

- zwroty biletów będących realizacją karnetu: zostaną wydane duplikaty karnetów z nową pulą miejsc do wykorzystania

Numer konta bankowego Teatru Wybrzeże:
PKO BP
56 1440 1101 0000 0000 1222 1797

Płatność przelewem należy uzgodnić przy wcześniejszej rezerwacji z kasą biletową.

Cennik

tw cennik www wrzesien 2023

przeczytaj regulamin wejściówek

WARSZTATY, ZWIEDZANIE

Wstęp: 10 zł / osoba

PREMIERY

Bilet: 100 zł (liczba biletów dopuszczonych do sprzedaży ograniczona w zależności od planu widowni).

KARNET TEATRALNY

Normalny: 400 zł
Ulgowy: 300 zł
VIP: 1800 zł

BILET OTWARTY

Jednoosobowy: 80 zł
Dwuosobowy: 150 zł

KSIĄŻKA TEATR WYBRZEŻE 1946-2016. PREMIERY

50 zł

TEATR WYBRZEŻE 1946 – 2017. KRONIKA

80 zł

TEATR WYBRZEŻE 1946-2016. PREMIERY + TEATR WYBRZEŻE 1946 – 2017. KRONIKA

120 zł

GADŻETY TEATRALNE

Torba: 25 zł
Plakat: 50 zł
Wachlarz: 5 zł
Koszulka: 40 zł
Bluza: 80 zł

Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom, emerytom, rencistom, osobom z niepełnosprawnością i honorowym dawcom krwi po okazaniu legitymacji.

Informacje o rabatach dla grup: aleksandra.weber@teatrwybrzeze.pl

Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na widownię oraz nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety.

Zwrot biletów jest możliwy jedynie za okazaniem paragonu. W przypadku biletów indywidualnych zwroty przyjmujemy najpóźniej na dzień przed spektaklem, w przypadku zakupu biletów grupowych najpóźniej tydzień przed planowanym wydarzeniem.

Promocje

Uwaga!

Wymienione ceny nie obowiązują w przypadku premier, koprodukcji, spektakli specjalnych i gościnnych. Poniższe promocje nie łączą się ze sobą. 

Teatralny czwartek 

W każdy czwartek na wszystkich scenach - cena biletu tylko 30 zł.  

Spektakl Seniora

Co miesiąc prezentujemy spektakl objęty wyjątkową promocją dla osób, które ukończyły 60 lat! Bilet na wskazane przedstawienie będzie można kupić w wyjątkowej cenie 30zł! Promocja dostępna w kasie biletowej za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki. Najbliższy spektakl seniora to NIEPOKÓJ z 21 października.

Koszulki i bluzy w promocyjnej cenie

Z przyjemnością informujemy, że przy zakupie 4 biletów pełnopłatnych lub ulgowych mogą Państwo kupić koszulkę w promocyjnej cenie 30 zł i bluzę w cenie 55 zł. Promocja dostępna wyłącznie w kasach teatru.

Karnet Teatralny

Zapraszamy Państwa do zakupu Karnetu Teatralnego obejmującego 10 biletów na dowolnie wybrane spektakle. Jest on ważny przez rok od daty zakupu. Karnet nie jest imienny i może być wykorzystany w różnych konfiguracjach - przez jedną osobę (na 10 spektakli) lub kilka osób (np. 2 osoby na 5 spektakli, 10 osób na 1 spektakl). Koszt karnetu to 400 zł (normalny) i 300 zł (ulgowy). Karnet nie obowiązuje na spektakle gościnne, specjalne, koprodukcje oraz premiery. Po upływie terminu ważności karnetu można go wykorzystać za dopłatą 15 zł od miejsca. 

Karnet Belfra

„Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje - przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.”
Janusz Korczak

Wszystkim pracownikom oświaty i uczniom życzymy energii do wspólnej pracy oraz stawiania czoła wszelkim przeciwnościom losu. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Teatr Wybrzeże przygotował specjalną promocję. Do końca października nauczycielom, wykładowcom i pedagogom proponujemy karnet belfra, który obejmuje 10 biletów na dowolnie wybrane spektakle. Karnet nie jest imienny i może być wykorzystany w różnych konfiguracjach - przez jedną osobę (na 10 spektakli) lub kilka osób (np. 2 osoby na 5 spektakli, 10 osób na 1 spektakl). Karnet jest ważny przez rok od daty zakupu i kosztuje 350 zł. Karnet nie obowiązuje na spektakle gościnne, specjalne, koprodukcje oraz premiery. Oferta dostępna w kasach biletowych Teatru Wybrzeże za okazaniem dokumentu upoważniającego do zniżki (np. legitymacja nauczyciela).

Bilet Otwarty

Serdecznie zachęcamy do zakupu Biletu Otwartego, będącego idealną propozycją dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków dla najbliższych. Osoba obdarowana sama wybierze kiedy, i na jaki spektakl, zechce go wykorzystać. Bilet Otwarty jest ważny przez rok od daty zakupu na spektakle Teatru Wybrzeże. Bilet do nabycia na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl w cenie 150 zł dla dwóch osób i 80 zł dla jednej osoby. Po upływie terminu ważności Biletu Otwartego można go wykorzystać za dopłatą 15 zł od miejsca. Bilet nie obowiązuje na spektakle gościnne, specjalne oraz premiery.

Informacje dla posiadaczy biletów otwartych:

Bilet Otwarty należy wymienić na bilet wstępu na spektakl.
Można tego dokonać w kasie biletowej po wcześniejszej rezerwacji miejsc pod nr. telefonu: 519 155 636
lub mailowo: bilety@teatrwybrzeze.pl, pon. – pt. 12.00-19.00 / sob.-niedz. 14.00-19.00
Następnie Bilet otwarty należy wymienić w kasie na bilet wstępu na spektakl.
Bilet Otwarty można również zrealizować samodzielnie na stronie bilety.teatrwybrzeze.pl
Po wybraniu terminu i miejsc należy przy każdym z nich wybrać rodzaj biletu: Bilet Otwarty Dwuosobowy lub Bilet Otwarty Jednoosobowy.
Następnie prosimy o wpisanie kodu z Biletu Otwartego w polu ”Podaj kod biletu otwartego” oraz dwukrotne kliknięcie opcji "Przelicz".
Bilet wstępu zostanie przesłany elektronicznie na podany przez Państwa adres mailowy.

Karnet VIP

Karnet zawiera 9 dwuosobowych biletów do wykorzystania na 9 najbliższych premier. Koszt karnetu to 1800 zł.

Bilet Rodzinny

Serdecznie zapraszamy do familijnych wizyt w Teatrze. By zabrać najbliższych do Teatru wystarczy nabyć 2 bilety w cenie pełnopłatnej, a za każdy kolejny zapłacą Państwo jedynie 30 zł. Bilet Rodzinny przysługuje maksymalnie pięcioosobowej grupie i obowiązuje na wszystkie spektakle z bieżącego repertuaru. Bilet Rodzinny do kupienia w kasach Teatru Wybrzeże.

Karta Dużej Rodziny

Posiadaczom Karty Dużej Rodziny proponujemy 10 zł rabatu na bilety na niedzielne spektakle z repertuaru Teatru Wybrzeże. Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie przy zakupie biletów w kasie Karty Dużej Rodziny. Promocje nie łączą się ze sobą. Rabat obowiązuje od ceny biletu normalnego.

KDR Tu honorujemy Karte Duzej Rodziny

Taniej z Kartą do Kultury

Dla posiadaczy Karty do Kultury Teatr Wybrzeże przygotował atrakcyjne zniżki - proponujemy 5 zł rabatu na bilety na wszystkie spektakle z repertuaru Teatru Wybrzeże. Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie przy zakupie biletów w kasie Karty do Kultury. Więcej informacji o Karcie do Kultury znajdą Państwo na stronie www.kartadokultury.pl

Gdańska Karta Mieszkańca 

Karta uprawnia do rabatu:
- 35% na wtorkowe i środowe spektakle (nie dotyczy: premier, koprodukcji, spektakli specjalnych i gościnnych).
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty i udostępnij obsłudze Kartę Mieszkańca przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.

onaczenie partnera Neptun

Karta Sopocka

Karta uprawnia do rabatu: 35% na spektakle prezentowane na Scenie Kameralnej w Sopocie. Zniżka od podstawowej ceny biletu normalnego (nie dotyczy: premier, koprodukcji, spektakli specjalnych i gościnnych, a także spektakli z III grupy cenowej). Więcej informacji na stronie www.karta.sopot.pl

KartaSopocka logo4

Sceny

Duża Scena
Gdańsk, Targ Węglowy
Scena w remoncie

Czarna Sala im. Stanisława Hebanowskiego
Gdańsk, Targ Węglowy

Scena Malarnia
Gdańsk, ul. Teatralna 2

Stara Apteka
Gdańsk, ul. Teatralna 2

Scena Kameralna 
Sopot, ul. Bohaterów
Monte Cassino 30

Scena Letnia 
Pruszcz Gdański, Międzynarodowy
Park Kulturowy Faktoria, ul. Zastawna