Bilety

Cennik obowiązujący na spektakle prezentowane od 6 listopada 2018 roku.cennik pion3

przeczytaj regulamin wejściówek

Cennik obowiązujący na spektakle prezentowane do 6 listopada 2018 roku.

DUŻA SCENA, SCENA MALARNIA, CZARNA SALA

Normalny: 30 zł (wt, śr), 40 zł (pt, so, nd)
Ulgowy: 25 zł (wt, śr), 30 zł (pt, so, nd)
Balkon i galerie boczne - miejsca z gorszą widocznością (Duża Scena): 22 zł (wt, śr), 25 zł (pt, so, nd)
Bilety grupowe (powyżej 10 osób): normalny: 25 zł (wt, śr), 35 zł (pt, so, nd), ulgowy: 25 zł (pt, so, nd), 22 zł (wt, śr)
Wejściówki na wolne miejsca: 20 zł (przeczytaj regulamin wejściówek)

SCENA KAMERALNA

Normalny: 45 zł
Ulgowy: 30 zł
Bilety grupowe (powyżej 10 osób): normalny 40 zł, ulgowy 25 zł
Wejściówki na wolne miejsca: 20 zł (przeczytaj regulamin wejściówek)

MARIA STUART

Normalny: 50 zł
Ulgowy: 40 zł
Balkon i galerie boczne (Duża Scena): 40zł
Wejściówki na schody: 30 zł (przeczytaj regulamin wejściówek)

SEKS DLA OPORNYCH, RAJ DLA OPORNYCH

Normalny: 60 zł
Ulgowy: 50 zł
Miejsca z gorszą widocznością: 50 zł
Wejściówki na schody: 30 zł (przeczytaj regulamin wejściówek)

KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF?

Normalny: 60 zł
Ulgowy: 50 zł
Miejsca z gorszą widocznością: 40 zł
Wejściówki na schody: 30 zł (przeczytaj regulamin wejściówek)

RANDKA Z FEMINISTĄ, WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU

Normalny: 50 zł
Grupowy normalny: 45 zł
Ulgowy: 40 zł
Grupowy ulgowy: 35 zł
Balkon i galerie boczne (Duża Scena): 25zł
Wejściówki na schody: 30 zł (przeczytaj regulamin wejściówek)

PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA

Normalny 30 zł
Ulgowy 22 zł
Grupowy dla szkół 20 zł (od 11 osób)

ZAKOCHANY SZEKSPIR

Bilety dostępne wyłącznie w kasach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.

LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI

Bilet wstępu: 15 zł
(bilety na LEKCJE prezentowane w ciągu tygodnia: 18 zł)
Wejściówki na schody: 11 zł (przeczytaj regulamin wejściówek)

WARSZTATY, ZWIEDZANIE

Wstęp: 7 zł / osoba

PREMIERY

Bilet: 100 zł (liczba biletów dopuszczonych do sprzedaży ograniczona w zależności od planu widowni).

KARNET TEATRALNY

Normalny: 280 zł
Ulgowy: 200 zł
VIP: 1800 zł

BILET OTWARTY

Jednoosobowy: 60 zł
Dwuosobowy: 100 zł

KSIĄŻKA TEATR WYBRZEŻE 1946-2016. PREMIERY

50 zł

TEATR WYBRZEŻE 1946 – 2017. KRONIKA

80 zł

TEATR WYBRZEŻE 1946-2016. PREMIERY + TEATR WYBRZEŻE 1946 – 2017. KRONIKA

120 zł

GADŻETY TEATRALNE

Kubek: 20 zł
Torba: 20 zl
Plakat: 20 zł
Wachlarz: 5 zł
Koszulka: 40 zł
Bluza: 80 zł

Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom, emerytom, rencistom i honorowym dawcom krwi po okazaniu legitymacji.

Informacje o rabatach dla grup: aleksandra.weber@teatrwybrzeze.pl

Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na widownię oraz nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety.

Zwrot biletów jest możliwy jedynie za okazaniem paragonu. W przypadku biletów indywidualnych zwroty przyjmujemy najpóźniej na dzień przed spektaklem, w przypadku zakupu biletów grupowych najpóźniej tydzień przed planowanym wydarzeniem.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Teatr Wybrzeże posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.

Duża Scena

Wejście do budynku i I rząd widowni znajduje się na poziomie terenu. Mamy możliwość wykręcenia krzeseł z widowni. Na tej scenie możemy gościć 4 osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. Toaleta znajduje się na poziomie terenu.

Scena Kameralna

Wejście do budynku i I rząd widowni znajduje się na poziomie terenu. Mamy możliwość wyjęcia krzeseł z widowni. Na tej scenie możemy gościć 4 osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. Toaleta znajduje się na poziomie terenu (dojście przy pomocy pracownika obsługi widowni).

Stara Apteka

Wejście do budynku i ostatni rząd widowni znajduje się na poziomie terenu. Możemy gościć 1 osobę poruszającą się na wózku inwalidzkim. Toaleta znajduje się na poziomie terenu.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc w kasach biletowych.

Promocje

Uwaga!

Wymienione ceny nie obowiązują w przypadku premier, koprodukcji, spektakli specjalnych i gościnnych. Poniższe promocje nie łączą się ze sobą. 

Teatralny czwartek 

W każdy czwartek na wszystkich scenach - cena biletu tylko 25 zł.  

Koszulki i bluzy w promocyjnej cenie

Z przyjemnością informujemy, że przy zakupie 4 biletów pełnopłatnych lub ulgowych mogą Państwo kupić koszulkę w promocyjnej cenie 30 zł i bluzę w cenie 55 zł. Promocja dostępna wyłącznie w kasach teatru.

Karnet na przegląd …DO POLSKI

Zapraszamy Państwa do zakupu Karnetu na przegląd … DO POLSKI. Karnet zawiera 7 biletów do wykorzystania w listopadzie 2018 roku. Obejmuje po jednym bilecie na RUSKICH, PRZEDWIOŚNIE, BRONIEWSKIEGO, WILLKOMMEN W ZOPPOTACH, ŚWIĘTO WINKELRIDA. REWIĘ NARODOWĄ, ŚMIERĆ BIAŁEJ POŃCZOCHY oraz URODZINY CZYLI CEREMONIE ŻAŁOBNE W CZAS RADOSNEGO ŚWIĘTA. Cena karnetu wynosi 140 zł.

Karnet Teatralny

Zapraszamy Państwa do zakupu Karnetu Teatralnego obejmującego 10 biletów na dowolnie wybrane spektakle. Jest on ważny przez rok od daty zakupu. Karnet nie jest imienny i może być wykorzystany w różnych konfiguracjach - przez jedną osobę (na 10 spektakli) lub kilka osób (np. 2 osoby na 5 spektakli, 10 osób na 1 spektakl). Koszt karnetu to 280 zł (normalny) i 200 zł (ulgowy). Karnet nie obowiązuje na spektakle gościnne, specjalne, koprodukcje oraz premiery. Karnet dodatkowo upoważnia do zakupu 2 biletów z 50 % rabatem na spektakl specjalny SEKS DLA OPORNYCH i RAJ DLA OPORNYCH. Po upływie terminu ważności karnetu można go wykorzystać za dopłatą 11 zł od miejsca. Do każdego karnetu teatralnego zakupionego do 31 października dołączane jest podwójne zaproszenie, do wykorzystania na spektakl prezentowany do 30 grudnia 2018 roku.

Bilet Otwarty

Bilet otwarty jest propozycją dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków dla swoich najbliższych. Osoba obdarowana sama wybierze kiedy, i na jaki spektakl, zechce go wykorzystać. Bilet otwarty ma formę eleganckiego zaproszenia i jest ważny przez rok od daty zakupu na spektakle Teatru Wybrzeże. Bilet do nabycia w kasach teatru oraz na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl w cenie 100 zł dla dwóch osób i 60 zł dla jednej osoby. Po upływie terminu ważności Biletu otwartego można go wykorzystać za dopłatą 11 zł od miejsca. Bilet nie obowiązuje na spektakle gościnne, specjalne oraz premiery. Widzowie, którzy kupią nasz Bilet otwarty mogą również kupić wyjątkową bluzę lub koszulkę w promocyjnej cenie: bluza 55 zł, koszulka 30 zł. Promocja dostępna wyłącznie w kasach teatru.

MultiTeatr

W Teatrze Wybrzeże honorujemy vouchery MultiTeatru.

nowe logo MultiTeatr

Karnet VIP

Karnet zawiera 9 dwuosobowych biletów do wykorzystania na 9 najbliższych premier. Koszt karnetu to 1800 zł.

Bilet Maraton

Bilet Maraton jest propozycją dla wszystkich miłośników teatru, dla których jeden spektakl w tygodniu to za mało! Przy zakupie jednego biletu wejście na każdą kolejną sztukę w danym tygodniu w promocyjnej cenie 15 zł!

Bilet Rodzinny

Serdecznie zapraszamy do zakupu Biletu Rodzinnego obowiązującego na wszystkie niedzielne spektakle z repertuaru Teatru Wybrzeże. Bilet Rodzinny przeznaczony jest dla dwóch osób bez uprawnień do ulg oraz opcjonalnie jednej, dwóch lub trzech osób uprawnionych do zniżek (dzieci, studenci, emeryci, renciści).

Bilet Rodzinny do kupienia w kasach Teatru Wybrzeże w cenie:
2+1, cena: 81zł 
2+2, cena: 100zł 
2+3, cena: 120zł

Karnet Belfra

Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel, który potrafi sprawić, że twórcze wyrażanie siebie i nabywanie wiedzy staje się źródłem radości.
Albert Einstein

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Teatr Wybrzeże przygotował specjalną promocję. Do końca października nauczycielom, wykładowcom i pedagogom proponujemy karnet belfra, który obejmuje 10 biletów na dowolnie wybrane spektakle. Karnet nie jest imienny i może być wykorzystany w różnych konfiguracjach - przez jedną osobę (na 10 spektakli) lub kilka osób (np. 2 osoby na 5 spektakli, 10 osób na 1 spektakl). Karnet ważny przez rok od daty zakupu i kosztuje 200 zł. Karnet nie obowiązuje na spektakle gościnne, specjalne, koprodukcje oraz premiery. Oferta dostępna w kasach biletowych Teatru Wybrzeże za okazaniem dokumentu upoważniającego do zniżki.

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY

Podróże są nie tylko małe i duże, krajowe czy zagraniczne. Czas odwiedzić teatr i poznać sceniczne światy! Od 5 do 7 października w kasach biletowych i przez internet będzie można kupić 2 bilety za pół ceny na spektakle z bieżącego repertuaru Teatru Wybrzeże. Dokonując zakupu należy podać hasło POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY. Promocja nie dotyczy koprodukcji. Promocje nie łączą się ze sobą.

PodŁ CE   logotyp Weekend za pol ceny

Karta Dużej Rodziny

Posiadaczom Karty Dużej Rodziny proponujemy 10 zł rabatu na bilety na niedzielne spektakle z repertuaru Teatru Wybrzeże. Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie przy zakupie biletów w kasie Karty Dużej Rodziny. 

KDR Tu honorujemy Karte Duzej Rodziny

Cross promocja z Centrum Kultury w Gdyni

Dla posiadaczy Karty Stałego Klienta Centrum Kultury w Gdyni Teatr Wybrzeże przygotował zniżkę - proponujemy 5 zł rabatu na bilety na wszystkie spektakle grane na naszych scenach w Gdańsku i w Sopocie. Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie przy zakupie biletów w kasie Karty Stałego Klienta Centrum Kultury w Gdyni.

Dla widzów Teatru Wybrzeże Centrum Kultury w Gdyni przygotował zniżkę - 5 zł rabatu na bilety na wydarzenia organizowane w ramach „Gdyńskiej Sceny Kabaretowej" oraz „Sceny SAM". Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie przy zakupie w kasie biletu na dowolny spektakl Teatru Wybrzeże.

Taniej z Kartą do Kultury

Dla posiadaczy Karty do Kultury Teatr Wybrzeże przygotował atrakcyjne zniżki - proponujemy 5 zł rabatu na bilety na wszystkie spektakle z repertuaru Teatru Wybrzeże. Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie przy zakupie biletów w kasie Karty do Kultury. Więcej informacji o Karcie do Kultury znajdą Państwo na stronie www.kartadokultury.pl

Kasy biletowe

Gdańsk, Targ Węglowy
Sopot, ul. Monte Cassino 30
e-mail: bilety@teatrwybrzeze.pl
tel. 58 551 50 40, 58 301 13 28

poniedziałek-piątek: 12.00-19.00 lub do rozpoczęcia spektaklu
sobota-niedziela: 14.00-19.00 lub do rozpoczęcia spektaklu

Numer konta bankowego Teatru Wybrzeże:
PKO BP
56 1440 1101 0000 0000 1222 1797

Płatność przelewem należy uzgodnić przy wcześniejszej rezerwacji z kasą biletową.

Informujemy, że ze względu na prace remontowe wejście na Scenę Malarnia będzie możliwe wyłącznie przez portiernię od strony ul. Św. Ducha. 

Sceny

Duża Scena
Gdańsk, Targ Węglowy
Pobierz plan widowni

Czarna Sala im. Stanisława Hebanowskiego
Gdańsk, Targ Węglowy

Scena Malarnia
Gdańsk, ul. Teatralna 2

Stara Apteka
Gdańsk, ul. Teatralna 2

Scena Kameralna 
Sopot, ul. Bohaterów
Monte Cassino 30

Scena Letnia 
Pruszcz Gdański, Międzynarodowy
Park Kulturowy Faktoria, ul. Zastawna