Scena Kameralna im. Joanny Bogackiej

Najbliższe spektakle

Aktualności

 • Zdjęcie artykułu Bilet Prezent

  Bilet Prezent

  Serdecznie zachęcamy do zakupu Biletu Prezentu, będącego idealną propozycją dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków na święta. Osoba obdarowana sama wybierze kiedy, i na jaki spektakl, zechce go wykorzystać. Bilet Prezent jest ważny przez rok od daty zakupu na spektakle Teatru Wybrzeże.
  Więcejo "Bilet Prezent"
 • Zdjęcie artykułu Repertuar na listopad

  Repertuar na listopad

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na listopad. W tym czasie zaprezentujemy RUSKICH i PAR PARANOJE.
  Więcejo "Repertuar na listopad"
 • Zdjęcie artykułu Kawiarnia we foyer Sceny Kameralnej

  Kawiarnia we foyer Sceny Kameralnej

  Szanowni Państwo, Teatr Wybrzeże szuka najemcy kawiarni we foyer Sceny Kameralnej w Sopocie.
  Więcejo "Kawiarnia we foyer Sceny Kameralnej"
 • Zdjęcie artykułu W najnowszym numerze miesięcznika Teatr

  W najnowszym numerze miesięcznika Teatr

  Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy do lektury najnowszego numeru miesięcznika Teatr, w którym znajdą Państwo wywiad z Katarzyną Figurą, a także dwie znakomite recenzje FEDRY i ŚMIERCI KOMIWOJAŻERA!
  Więcejo "W najnowszym numerze miesięcznika Teatr"
 • Zdjęcie artykułu X Festiwal Literatury i Teatru BETWEEN.POMIĘDZY

  X Festiwal Literatury i Teatru BETWEEN.POMIĘDZY

  Dzisiaj rozpoczyna się dziesiąta edycja Festiwalu BETWEEN.POMIĘDZY. W tym roku temat przewodni to WYSPA. Organizatorzy traktują to hasło dosłownie, chociażby gdy zapraszają twórców z Irlandii i Wielkiej Brytanii, a jednocześnie pozostają otwarci na nieoczywiste jego odczytania.
  Więcejo "X Festiwal Literatury i Teatru BETWEEN.POMIĘDZY"
 • Zdjęcie artykułu Jubileuszowe Wybrzeże Sztuki!

  Jubileuszowe Wybrzeże Sztuki!

  Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie! Trwa jubileuszowa 10. edycja naszego przeglądu Wybrzeże Sztuki. W tym roku na scenach Teatru Wybrzeże prezentujemy kilka najciekawszych spektakli minionego sezonu w tym i nasze premiery!
  Więcejo "Jubileuszowe Wybrzeże Sztuki!"
 • Zdjęcie artykułu Sopot Non-Fiction

  Sopot Non-Fiction

  Trwa VII Festiwal Teatru Dokumentalnego i Rezydencja Artystyczna Sopot Non-Fiction.
  Więcejo "Sopot Non-Fiction"
 • Zdjęcie artykułu Repertuar na wrzesień

  Repertuar na wrzesień

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na wrzesień. W tym czasie zaprezentujemy premierę TROJANEK, spektaklu Teatru Dada von Bzdülöw ONE, a także przedstawienia prezentowane w ramach 10. edycji Wybrzeża Sztuki - TROJANKI, MURZYNI WE FLORENCJI, POD PRESJĄ, ZAPISKI Z WYGNANIA, PRZEBUDZENIE WIOSNY, BELLA FIGURA i ŚMIERĆ BIAŁEJ POŃCZOCHY.
  Więcejo "Repertuar na wrzesień"
 • Zdjęcie artykułu Repertuar na sierpień

  Repertuar na sierpień

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym repertuarem na sierpień. W tym czasie zaprezentujemy premierę spektaklu DAMY I HUZARY albo Play Fredro, a także RANDKĘ Z FEMINISTĄ, RESET, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU, ZAKOCHANEGO SZEKSPIRA i LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI.
  Więcejo "Repertuar na sierpień"
 • Zdjęcie artykułu Karnet Lato w Teatrze

  Karnet Lato w Teatrze

  Zapraszamy Państwa do zakupu karnetu Lato w Teatrze. Karnet zawiera 4 bilety na 4 różne dowolnie wybrane tytuły spektaklu. Karnet można wykorzystać w terminie od 28 czerwca do 31 sierpnia 2018 roku na spektakle wystawiane na wszystkich scenach - bez możliwości przedłużenia. Wybór terminów i tytułów następuje w momencie zakupu karnetu.
  Więcejo "Karnet Lato w Teatrze"

O Scenie

Nowa siedziba Sceny Kameralnej Teatru Wybrzeże jest jednym z najnowocześniejszych obiektów teatralnych w kraju. Całkowita kubatura budynku wynosi 1000 metrów sześciennych, a powierzchnia ruchomej sceny to 250 metrów kwadratowych. Wyposażona w klimatyzację widownia nowej sceny mieści 250 osób. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, a także dysponuje nowoczesnym zapleczem. Scena Kameralna została oddana do użytku 23 czerwca 2010 roku, a jej oficjalnie otwarcie nastąpiło 19 września 2010 roku. Inwestycja została sfinansowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego i Miasto Sopot. Jej całkowity koszt wyniósł 8,5 mln złotych. Od 26 listopada 2013 roku patronem Sceny Kameralnej jest Joanna Bogacka, wybitna aktorka, która na trwałe wpisała się w najpiękniejsze rozdziały historii polskiego teatru, a Wybrzeżowym scenom, trójmiejskiej publiczności i artystycznie kształcącej się młodzieży oddała ogrom swojego życia, pracy i talentu.

Apartamenty teatralne

Zapraszamy Państwa do korzystania z apartamentów teatralnych mieszczących się w siedzibie Sceny Kameralnej przy ulicy Monte Cassino w Sopocie. Wysoki standard pomieszczeń i niesamowita atmosfera teatru zapewnią Państwu niezapomniane przeżycia. Rezerwacje: krystyna.lukawska@teatrwybrzeze.pl, tel. 517 203 905 lub 58 551 51 50. Cennik oraz szczegółowe informacje dotyczące wyposażenia pokoi znajdą Państwo w poniższych linkach.

Pokój 01

Pokój 02

Pokój 03

Pokój 04