LITTLE PONY

Paco Bezerra
Najbliższy spektakl:

Tomek pada ofiarą szkolnej przemocy. Powodem jest jego ulubiony plecak z kucykami z kreskówki My Little Pony. Rodzice stają przed dylematem: respektować wybory chłopca czy poddać się presji społecznej. Sztuka Paco Bezerry, uznana za najlepszy iberoamerykański tekst dramatyczny roku 2017, stawia szereg trudnych pytań i prowokuje do refleksji nad ważnymi kwestiami dotyczącymi norm społecznych oraz konsekwencjami szkolnej przemocy.

 • Prapremiera: - Stara Apteka
 • Czas trwania: 1 godzina 15 minut (bez przerw)

  Aktualności

  • Zdjęcie artykułu Rodzic w Teatrze

   Rodzic w Teatrze

   Jesteś rodzicem? Chcesz wybrać się do Teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! "Rodzic w Teatrze" zapewni Tobie i Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia. Na teatralnym placu zabaw na Twoje dziecko czeka szereg gier ruchowych, zadań plastycznych, a nawet mała charakteryzacja...
   Więcejo "Rodzic w Teatrze"
  • Zdjęcie artykułu Spektakl seniora

   Spektakl seniora

   Drodzy seniorzy, w sezonie 2018/2019 co miesiąc prezentujemy jeden tytuł specjalny objęty wyjątkową promocją dla osób, które ukończyły 60 lat! Bilet na dane przedstawienie będzie można kupić w wyjątkowej cenie 20 zł! W marcu spektakl seniora to: LITTLE PONY Paco Bezerry w reżyserii Rudolfa Zioły.
   Więcejo "Spektakl seniora"
  • Zdjęcie artykułu LITTLE PONY - po prapremierze

   LITTLE PONY - po prapremierze

   Wczoraj odbyła się druga prapremiera na nowej scenie Stara Apteka - LITTLE PONY Paco Bezerry w reżyserii Rudolfa Zioły z Katarzyną Kaźmierczak w roli Agata oraz Grzegorzem Gzylem w roli Daniela. Miło nam poinformować, że spektakl spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem publiczności i części krytyki teatralnej. 
   Więcejo "LITTLE PONY - po prapremierze"
  • Zdjęcie artykułu LITTLE PONY w Starej Aptece

   LITTLE PONY w Starej Aptece

   Dzisiaj o godzinie 19.00 na nowej scenie Stara Apteka odbędzie się prapremiera spektaklu LITTLE PONY Paco Bezerry w reżyserii Rudolfa Zioły.
   Więcejo "LITTLE PONY w Starej Aptece "