SZTUKA

Yasmina Reza
Najbliższy spektakl:

Długoletnia przyjaźń trzech mężczyzn zostaje poddana próbie w momencie, w którym jeden z nich kupuje bardzo drogie awangardowe dzieło, a konkretnie biały obraz na białym tle. Od tej chwili rozmowy o malarstwie współczesnym i jego rzeczywistej wartości stają się pretekstem do zdefiniowania na nowo łączącej ich relacji. Głośny dramat Yasminy Rezy to błyskotliwe studium przyjaźni, w którym napięcie pomiędzy wolnością jednostki, a przynależnością do określonej wspólnoty staje się soczewką, przez którą przyglądamy się różnym stadiom przyjaźni. Reza stawia pytania o to, gdzie kończy się lojalność, a zaczyna zakłamanie i czy w każdej sytuacji mamy prawo iść wyłącznie za swoim głosem, bez względu na oczekiwania najbliższych.

 • Premiera: - Scena Malarnia
 • Czas trwania: 1 godzina 10 minut
 • Sezon 2021/2022

Aktualności

 • Zdjęcie artykułu Spektakl Seniora

  Spektakl Seniora

  W sezonie 2021/2022 co miesiąc prezentujemy spektakl objęty wyjątkową promocją dla osób, które ukończyły 60 lat! Bilet na to przedstawienie będzie można kupić w wyjątkowej cenie 30zł! Promocja dostępna w kasie biletowej za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki. Najbliższe spektakle seniora to TAJEMNICZA IRMA VEP z 24 września i NORA z...
  Więcejo "Spektakl Seniora"
 • Zdjęcie artykułu Dodatkowe spektakle

  Dodatkowe spektakle

  Drodzy widzowie, z uwagi na ogromne zainteresowanie prezentujemy dodatkowe pokazy EMIGRANTEK (26 i 28 lutego), LILLI WENEDY (27 i 28 lutego) i SZTUKI (27 i 28 lutego).
  Więcejo "Dodatkowe spektakle"
 • Zdjęcie artykułu SZTUKA - po premierze

  SZTUKA - po premierze

  Z radością informujemy, że wczorajsza premiera SZTUKI Yasminy Rezy w reżyserii Adama Orzechowskiego spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem publiczności i krytyki teatralnej!
  Więcejo "SZTUKA - po premierze"
 • Zdjęcie artykułu SZTUKA na Scenie Malarnia

  SZTUKA na Scenie Malarnia

  Dzisiaj o godzinie 19.00 na Scenie Malarnia odbędzie się premiera SZTUKI Yasminy Rezy w reżyserii Adama Orzechowskiego.
  Więcejo "SZTUKA na Scenie Malarnia"
 • Zdjęcie artykułu Wystartowaliśmy!

  Wystartowaliśmy!

  Drodzy widzowie, wystartowaliśmy! Dosłownie przed chwilą rozpoczęła się pierwsza prezentacja po wielu miesiącach nie grania. Na Scenie Malarnia trwa właśnie pokaz przedpremierowy SZTUKI Yasminy Rezy w reżyserii Adama Orzechowskiego. Spotkajmy się ponownie w Teatrze. Bądźmy razem. Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże! 
  Więcejo "Wystartowaliśmy!"
 • Zdjęcie artykułu Spotkajmy się ponownie w Teatrze!

  Spotkajmy się ponownie w Teatrze!

  Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym premierowym repertuarem na najbliższe tygodnie! Cieszymy się, że po wielu miesiącach rozłąki spotkamy się z Państwem ponownie! 
  Więcejo " Spotkajmy się ponownie w Teatrze!"
 • Zdjęcie artykułu Wracamy!

  Wracamy!

  Drodzy widzowie, z ogromną radością informujemy, że od przyszłej soboty wznawiamy pełną działalność artystyczną!
  Więcejo "Wracamy!"