Kontakt

Treść główna

Teatr Wybrzeże
ul. Św. Ducha 2
80-834 Gdańsk

Scena Kameralna
ul. Bohaterów Monte Cassino 30
81-759 Sopot

Centrala: tel. 58 301 70 21

Kasy biletowe:
Gdańsk, Targ Węglowy
Sopot, ul. Monte Cassino 30
e-mail: bilety@teatrwybrzeze.pl
tel. 58 551 50 40, 58 301 13 28

Sekretariat: tel. 58 301 18 36; fax 58 301 20 46
e-mail: sekretariat@teatrwybrzeze.pl

Cezary Niedziółka
zastępca dyrektora ds. programowo-literackich, kierownik literacki
tel. 58 305 22 63
e-mail: cezary.niedziolka@teatrwybrzeze.pl

Grażyna Florek
zastępca dyrektora ds. ekonomicznych, główny księgowy
tel. 58 320 44 71
e-mail: grazyna.florek@teatrwybrzeze.pl

Marta Nikel
koordynator pracy artystycznej
tel. 58 301 70 70
e-mail: marta.nikel@teatrwybrzeze.pl

Dariusz Potaczało
producent
tel. 58 301 70 25
e-mail: dariusz.potaczalo@teatrwybrzeze.pl

Stella Stańska
specjalista ds. kadrowo-płacowych
tel. 58 301 70 21 wew.226
e-mail: stella.stanska@teatrwybrzeze.pl

Ewa Kucharska
specjalista ds. kadrowo-płacowych
tel. 58 301 70 21 wew.226
e-mail: ewa.kucharska@teatrwybrzeze.pl

Krystyna Łukawska
administrator Sceny Kameralnej
tel. 58 551 51 50
kom. 517 203 905
e-mail: krysytyna.lukawska@teatrwybrzeze.pl

Honorata Fiborek
specjalistka ds. promocji i marketingu
tel. 58 301 70 27
kom. 519 155 952
e-mail: honorata.fiborek@teatrwybrzeze.pl

Aleksandra Weber
specjalista ds. promocji
tel. 58 301 70 28
kom. 501 307 311
e-mail: aleksandra.weber@teatrwybrzeze.pl

Marcin Trzeciakowski
kierownik działu promocji i marketingu
tel. 58 305 66 41
kom. 500 006 892
e-mail: marcin.trzeciakowski@teatrwybrzeze.pl

Grzegorz Kwiatkowski
rzecznik prasowy
tel. 58 305 66 41
kom. 502 756 978
e-mail: grzegorz.kwiatkowski@teatrwybrzeze.pl

Weronika Łucyk
specjalistka ds. edukacji
tel. 58 301 70 27
kom. 519 155 950
e-mail: weronika.lucyk@teatrwybrzeze.pl

Katarzyna Kutuzow - Szkuat
koordynator ds. obsługi widowni
tel. 607 977 000
e-mail: katarzyna.szkuat@teatrwybrzeze.pl

Małgorzata Czarnecka
archiwum artystyczne
e-mail: malgorzata.czarnecka@teatrwybrzeze.pl

JAK DOJECHAĆ DO TEATRU WYBRZEŻE

Duża Scena i kasy biletowe Teatru Wybrzeże znajdują się w budynku głównym, wejście od strony Targu Węglowego. Wejście na Scenę Malarnia znajduje się od strony ul. Św. Ducha 2 (przez portiernię).

Teatr znajduje się w centrum miasta i jest dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami Gdańska oraz dworcami PKS i PKP (ok. 800 m od stacji Gdańsk Główny).

Dojazd komunikacją miejską:
Przystanek Brama Wyżynna
Tramwaje: 2, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 63
Autobusy: 106, 108, 111, 112, 118, 123,131, 138,151,154,178, 186,189, 200, 207, 210, 232, 256, 606
Przystanek Hucisko
Tramwaje: 10, 12
Autobusy: 115, 130, 167, 184
SKM – przystanek Gdańsk Główny lub Gdańsk Śródmieście

Scena Kameralna znajduje się w centrum Sopotu i jest dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami Trójmiasta oraz dworcami PKS i PKP (ok. 300 m od stacji Sopot).

Dojazd komunikacją miejską:
SKM - przystanek Sopot
Komunikacja miejska (kierunek Gdańsk): 143, 117, N1
Komunikacja miejska (kierunek Gdynia): 21, 31,144, 185, 187, G, S