Repertuar 27 listopada - 11 stycznia


29
listopada
Dzisiaj
Dzisiaj
MARIA STUART MARIA STUART 19:30, Duża Scena, Gdańsk SOLNESS SOLNESS 17:00, Scena Malarnia, Gdańsk PODRÓŻE GULIWERA PODRÓŻE GULIWERA 13:00, Scena Kameralna, Sopot
30
listopada
Jutro
Jutro
MARIA STUART MARIA STUART 17:00, Duża Scena, Gdańsk SOLNESS SOLNESS 20:30, Scena Malarnia, Gdańsk PODRÓŻE GULIWERA PODRÓŻE GULIWERA 13:00, Scena Kameralna, Sopot
2
grudnia
wtorek
wtorek
BRONIEWSKI BRONIEWSKI 18:00, Duża Scena, Gdańsk DESERT ROSE - GOŚCINNY SPEKTAKL TAŃCA BUTOH DESERT ROSE - GOŚCINNY SPEKTAKL TAŃCA BUTOH 19:00, Scena Malarnia, Gdańsk Premiera SEKS DLA OPORNYCH SEKS DLA OPORNYCH 19:00, Scena Kameralna, Sopot
3
grudnia
środa
środa
BRONIEWSKI BRONIEWSKI 18:00, Duża Scena, Gdańsk Spektakl zamknięty DESERT ROSE - GOŚCINNY SPEKTAKL TAŃCA BUTOH DESERT ROSE - GOŚCINNY SPEKTAKL TAŃCA BUTOH 19:00, Scena Malarnia, Gdańsk SEKS DLA OPORNYCH SEKS DLA OPORNYCH 19:00, Scena Kameralna, Sopot
4
grudnia
czwartek
czwartek
BRONIEWSKI BRONIEWSKI 19:00, Duża Scena, Gdańsk Teatralny czwartek SEKS DLA OPORNYCH SEKS DLA OPORNYCH 19:00, Scena Kameralna, Sopot
6
grudnia
sobota
sobota
CZAROWNICE Z SALEM CZAROWNICE Z SALEM 16:00, Duża Scena, Gdańsk SŁODKI PTAK MŁODOŚCI SŁODKI PTAK MŁODOŚCI 19:30, Scena Malarnia, Gdańsk Spektakl zamknięty
7
grudnia
niedziela
niedziela
LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI 13:00, Duża Scena, Gdańsk CZAROWNICE Z SALEM CZAROWNICE Z SALEM 19:00, Duża Scena, Gdańsk SŁODKI PTAK MŁODOŚCI SŁODKI PTAK MŁODOŚCI 16:00, Scena Malarnia, Gdańsk
9
grudnia
wtorek
wtorek
NIE-BOSKA KOMEDIA NIE-BOSKA KOMEDIA 19:00, Duża Scena, Gdańsk NA POCZĄTKU BYŁ DOM NA POCZĄTKU BYŁ DOM 19:00, Scena Kameralna, Sopot
10
grudnia
środa
środa
NIE-BOSKA KOMEDIA NIE-BOSKA KOMEDIA 10:00, Duża Scena, Gdańsk NIE-BOSKA KOMEDIA NIE-BOSKA KOMEDIA 13:00, Duża Scena, Gdańsk NA POCZĄTKU BYŁ DOM NA POCZĄTKU BYŁ DOM 19:00, Scena Kameralna, Sopot FATUM FATUM 19:00, Czarna Sala, Gdańsk
11
grudnia
czwartek
czwartek
NA POCZĄTKU BYŁ DOM NA POCZĄTKU BYŁ DOM 19:00, Scena Kameralna, Sopot Teatralny czwartek FATUM FATUM 19:00, Czarna Sala, Gdańsk Teatralny czwartek
12
grudnia
piątek
piątek
ARABELA ARABELA 13:30, Duża Scena, Gdańsk AMATORKI AMATORKI 20:30, Scena Malarnia, Gdańsk
13
grudnia
sobota
sobota
ARABELA ARABELA 13:00, Duża Scena, Gdańsk AMATORKI AMATORKI 18:00, Scena Malarnia, Gdańsk SEANS SEANS 19:00, Scena Kameralna, Sopot
14
grudnia
niedziela
niedziela
ARABELA ARABELA 13:00, Duża Scena, Gdańsk AMATORKI AMATORKI 18:00, Scena Malarnia, Gdańsk LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI 13:00, Scena Kameralna, Sopot SEANS SEANS 19:00, Scena Kameralna, Sopot
16
grudnia
wtorek
wtorek
SEANS SEANS 19:00, Scena Kameralna, Sopot Dyskusyjny Klub Teatralny
17
grudnia
środa
środa
TRANSMIGRAZIONE DI FERMENTI D'AMORE TRANSMIGRAZIONE DI FERMENTI D'AMORE 19:00, Scena Malarnia, Gdańsk Premiera SEANS SEANS 19:00, Scena Kameralna, Sopot
18
grudnia
czwartek
czwartek
ZWYCZAJNE SZALEŃSTWA ZWYCZAJNE SZALEŃSTWA 19:00, Duża Scena, Gdańsk Teatralny czwartek TRANSMIGRAZIONE DI FERMENTI D'AMORE TRANSMIGRAZIONE DI FERMENTI D'AMORE 19:00, Scena Malarnia, Gdańsk Teatralny czwartek
19
grudnia
piątek
piątek
TRANSMIGRAZIONE DI FERMENTI D'AMORE TRANSMIGRAZIONE DI FERMENTI D'AMORE 19:00, Scena Malarnia, Gdańsk PODRÓŻE GULIWERA PODRÓŻE GULIWERA 11:00, Scena Kameralna, Sopot
20
grudnia
sobota
sobota
ZWYCZAJNE SZALEŃSTWA ZWYCZAJNE SZALEŃSTWA 15:00, Duża Scena, Gdańsk INTYMNE LĘKI INTYMNE LĘKI 20:00, Scena Malarnia, Gdańsk PODRÓŻE GULIWERA PODRÓŻE GULIWERA 11:00, Scena Kameralna, Sopot
21
grudnia
niedziela
niedziela
ZWYCZAJNE SZALEŃSTWA ZWYCZAJNE SZALEŃSTWA 16:00, Duża Scena, Gdańsk INTYMNE LĘKI INTYMNE LĘKI 19:00, Scena Malarnia, Gdańsk PODRÓŻE GULIWERA PODRÓŻE GULIWERA 13:00, Scena Kameralna, Sopot
26
grudnia
piątek
piątek
MARIA STUART MARIA STUART 19:00, Duża Scena, Gdańsk AKT RÓWNOLEGŁY AKT RÓWNOLEGŁY 18:00, Scena Kameralna, Sopot
27
grudnia
sobota
sobota
MARIA STUART MARIA STUART 18:00, Duża Scena, Gdańsk DWÓCH W TWOIM DOMU DWÓCH W TWOIM DOMU 18:00, Scena Malarnia, Gdańsk AKT RÓWNOLEGŁY AKT RÓWNOLEGŁY 18:00, Scena Kameralna, Sopot
28
grudnia
niedziela
niedziela
MARIA STUART MARIA STUART 18:00, Duża Scena, Gdańsk Rodzic w Teatrze DWÓCH W TWOIM DOMU DWÓCH W TWOIM DOMU 16:00, Scena Malarnia, Gdańsk AKT RÓWNOLEGŁY AKT RÓWNOLEGŁY 18:00, Scena Kameralna, Sopot
30
grudnia
wtorek
wtorek
STATEK SZALEŃCÓW STATEK SZALEŃCÓW 19:00, Duża Scena, Gdańsk AKT RÓWNOLEGŁY AKT RÓWNOLEGŁY 19:00, Scena Kameralna, Sopot
31
grudnia
środa
środa
STATEK SZALEŃCÓW STATEK SZALEŃCÓW 18:00, Duża Scena, Gdańsk Spektakl sylwestrowy SEANS SEANS 21:30, Scena Malarnia, Gdańsk Spektakl sylwestrowy AKT RÓWNOLEGŁY AKT RÓWNOLEGŁY 21:00, Scena Kameralna, Sopot Spektakl sylwestrowy
2
stycznia
piątek
piątek
STATEK SZALEŃCÓW STATEK SZALEŃCÓW 19:00, Duża Scena, Gdańsk AKT RÓWNOLEGŁY AKT RÓWNOLEGŁY 19:00, Scena Kameralna, Sopot
3
stycznia
sobota
sobota
STATEK SZALEŃCÓW STATEK SZALEŃCÓW 17:00, Duża Scena, Gdańsk SEANS SEANS 20:30, Scena Malarnia, Gdańsk AKT RÓWNOLEGŁY AKT RÓWNOLEGŁY 18:00, Scena Kameralna, Sopot
4
stycznia
niedziela
niedziela
STATEK SZALEŃCÓW STATEK SZALEŃCÓW 17:00, Duża Scena, Gdańsk SEANS SEANS 20:30, Scena Malarnia, Gdańsk AKT RÓWNOLEGŁY AKT RÓWNOLEGŁY 18:00, Scena Kameralna, Sopot
11
stycznia
niedziela
niedziela
ŚPIEWAJĄCY AKTORZY ŚPIEWAJĄCY AKTORZY 12:00, Scena Kameralna, Sopot