Repertuar 27 marca - 3 maja


29
marca
Dzisiaj
Dzisiaj
LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI 13:00, Scena Kameralna, Sopot
31
marca
wtorek
wtorek
WILLKOMMEN W ZOPPOTACH WILLKOMMEN W ZOPPOTACH 19:00, Scena Kameralna, Sopot
1
kwietnia
środa
środa
WILLKOMMEN W ZOPPOTACH WILLKOMMEN W ZOPPOTACH 19:00, Scena Kameralna, Sopot
6
kwietnia
poniedziałek
poniedziałek
MARIA STUART MARIA STUART 19:30, Duża Scena, Gdańsk WILLKOMMEN W ZOPPOTACH WILLKOMMEN W ZOPPOTACH 16:00, Scena Kameralna, Sopot
7
kwietnia
wtorek
wtorek
MARIA STUART MARIA STUART 20:00, Duża Scena, Gdańsk AMATORKI AMATORKI 18:00, Scena Malarnia, Gdańsk
8
kwietnia
środa
środa
MARIA STUART MARIA STUART 20:00, Duża Scena, Gdańsk AMATORKI AMATORKI 18:00, Scena Malarnia, Gdańsk SEANS SEANS 19:00, Scena Kameralna, Sopot
9
kwietnia
czwartek
czwartek
MARIA STUART MARIA STUART 19:00, Duża Scena, Gdańsk SEANS SEANS 19:00, Scena Kameralna, Sopot
10
kwietnia
piątek
piątek
MARTWE DUSZE MARTWE DUSZE 19:30, Duża Scena, Gdańsk
11
kwietnia
sobota
sobota
MARTWE DUSZE MARTWE DUSZE 19:30, Duża Scena, Gdańsk CIĄG CIĄG 20:00, Scena Malarnia, Gdańsk SEANS SEANS 16:00, Scena Kameralna, Sopot 50. spektakl DWÓCH W TWOIM DOMU DWÓCH W TWOIM DOMU 21:30, Czarna Sala, Gdańsk
12
kwietnia
niedziela
niedziela
CIĄG CIĄG 18:00, Scena Malarnia, Gdańsk DWÓCH W TWOIM DOMU DWÓCH W TWOIM DOMU 16:00, Czarna Sala, Gdańsk
16
kwietnia
czwartek
czwartek
(G)DZIE-CI  FACECI (G)DZIE-CI FACECI 19:00, Duża Scena, Gdańsk Spektakl zamknięty
17
kwietnia
piątek
piątek
(G)DZIE-CI  FACECI (G)DZIE-CI FACECI 19:00, Duża Scena, Gdańsk
18
kwietnia
sobota
sobota
(G)DZIE-CI  FACECI (G)DZIE-CI FACECI 17:00, Duża Scena, Gdańsk SŁODKI PTAK MŁODOŚCI SŁODKI PTAK MŁODOŚCI 20:30, Scena Kameralna, Sopot 100. spektakl
19
kwietnia
niedziela
niedziela
LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI 13:00, Duża Scena, Gdańsk SŁODKI PTAK MŁODOŚCI SŁODKI PTAK MŁODOŚCI 18:00, Scena Kameralna, Sopot
22
kwietnia
środa
środa
PRZEDWIOŚNIE PRZEDWIOŚNIE 19:00, Duża Scena, Gdańsk
23
kwietnia
czwartek
czwartek
PRZEDWIOŚNIE PRZEDWIOŚNIE 19:00, Duża Scena, Gdańsk Teatralny czwartek
24
kwietnia
piątek
piątek
PRZEDWIOŚNIE PRZEDWIOŚNIE 19:00, Duża Scena, Gdańsk TRESOWANE DUSZE TRESOWANE DUSZE 19:00, Scena Malarnia, Gdańsk Premiera TAJEMNICZA IRMA VEP TAJEMNICZA IRMA VEP 19:00, Scena Kameralna, Sopot w obsadzie Łukasz Konopka i Marek Tynda
25
kwietnia
sobota
sobota
PRZEDWIOŚNIE PRZEDWIOŚNIE 20:00, Duża Scena, Gdańsk TRESOWANE DUSZE TRESOWANE DUSZE 18:00, Scena Malarnia, Gdańsk TAJEMNICZA IRMA VEP TAJEMNICZA IRMA VEP 19:00, Scena Kameralna, Sopot w obsadzie Łukasz Konopka i Marek Tynda
26
kwietnia
niedziela
niedziela
TRESOWANE DUSZE TRESOWANE DUSZE 18:00, Scena Malarnia, Gdańsk Rodzic w Teatrze LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI 13:00, Scena Kameralna, Sopot TAJEMNICZA IRMA VEP TAJEMNICZA IRMA VEP 18:00, Scena Kameralna, Sopot w obsadzie Łukasz Konopka i Marek Tynda
28
kwietnia
wtorek
wtorek
CIAŁA OBCE CIAŁA OBCE 20:00, Scena Kameralna, Sopot
29
kwietnia
środa
środa
CIAŁA OBCE CIAŁA OBCE 19:00, Scena Kameralna, Sopot
30
kwietnia
czwartek
czwartek
STATEK SZALEŃCÓW STATEK SZALEŃCÓW 19:00, Duża Scena, Gdańsk Teatralny czwartek
1
maja
piątek
piątek
STATEK SZALEŃCÓW STATEK SZALEŃCÓW 19:30, Duża Scena, Gdańsk TRESOWANE DUSZE TRESOWANE DUSZE 17:00, Scena Malarnia, Gdańsk
2
maja
sobota
sobota
STATEK SZALEŃCÓW STATEK SZALEŃCÓW 16:00, Duża Scena, Gdańsk TRESOWANE DUSZE TRESOWANE DUSZE 20:00, Scena Malarnia, Gdańsk WIELKA IMPROWIZACJA WIELKA IMPROWIZACJA 20:30, Scena Kameralna, Sopot
3
maja
niedziela
niedziela
STATEK SZALEŃCÓW STATEK SZALEŃCÓW 16:00, Duża Scena, Gdańsk TRESOWANE DUSZE TRESOWANE DUSZE 20:00, Scena Malarnia, Gdańsk WIELKA IMPROWIZACJA WIELKA IMPROWIZACJA 20:30, Scena Kameralna, Sopot