Repertuar 30 października - 6 grudnia


2
listopada
Jutro
Jutro
BRONIEWSKI BRONIEWSKI 16:00, Duża Scena, Gdańsk SŁODKI PTAK MŁODOŚCI SŁODKI PTAK MŁODOŚCI 20:30, Scena Kameralna, Sopot
3
listopada
poniedziałek
poniedziałek
BRONIEWSKI BRONIEWSKI 18:00, Duża Scena, Gdańsk Festiwal Wybrzeże Sztuki
4
listopada
wtorek
wtorek
DZIADY DZIADY 19:00, Duża Scena, Gdańsk Festiwal Wybrzeże Sztuki CIĄG CIĄG 19:00, Scena Malarnia, Gdańsk
5
listopada
środa
środa
CIĄG CIĄG 19:00, Scena Malarnia, Gdańsk Festiwal Wybrzeże Sztuki CZŁAPÓWKI-ZAKOPANE CZŁAPÓWKI-ZAKOPANE 19:00, Scena Kameralna, Sopot Festiwal Wybrzeże Sztuki
6
listopada
czwartek
czwartek
STARA KOBIETA WYSIADUJE STARA KOBIETA WYSIADUJE 19:00, Duża Scena, Gdańsk Festiwal Wybrzeże Sztuki CIĄG CIĄG 19:00, Scena Malarnia, Gdańsk
8
listopada
sobota
sobota
GENIALNA EPOKA. SZKICE Z BRUNONA SCHULZA GENIALNA EPOKA. SZKICE Z BRUNONA SCHULZA 18:00, Scena Malarnia, Gdańsk CIAŁA OBCE CIAŁA OBCE 19:00, Scena Kameralna, Sopot
9
listopada
niedziela
niedziela
TRĘDOWATA. MELODRAMAT TRĘDOWATA. MELODRAMAT 19:00, Duża Scena, Gdańsk Festiwal Wybrzeże Sztuki GENIALNA EPOKA. SZKICE Z BRUNONA SCHULZA GENIALNA EPOKA. SZKICE Z BRUNONA SCHULZA 20:00, Scena Malarnia, Gdańsk CIAŁA OBCE CIAŁA OBCE 19:00, Scena Kameralna, Sopot
11
listopada
wtorek
wtorek
CIAŁA OBCE CIAŁA OBCE 19:00, Scena Kameralna, Sopot
13
listopada
czwartek
czwartek
WYCINKA HOLZFÄLLEN WYCINKA HOLZFÄLLEN 18:00, Duża Scena, Gdańsk Festiwal Wybrzeże Sztuki
14
listopada
piątek
piątek
DWÓCH W TWOIM DOMU DWÓCH W TWOIM DOMU 18:30, Scena Malarnia, Gdańsk AKT RÓWNOLEGŁY AKT RÓWNOLEGŁY 19:00, Scena Kameralna, Sopot
15
listopada
sobota
sobota
(G)DZIE-CI  FACECI (G)DZIE-CI FACECI 19:00, Duża Scena, Gdańsk DWÓCH W TWOIM DOMU DWÓCH W TWOIM DOMU 18:00, Scena Malarnia, Gdańsk AKT RÓWNOLEGŁY AKT RÓWNOLEGŁY 19:00, Scena Kameralna, Sopot
16
listopada
niedziela
niedziela
(G)DZIE-CI  FACECI (G)DZIE-CI FACECI 19:00, Duża Scena, Gdańsk DWÓCH W TWOIM DOMU DWÓCH W TWOIM DOMU 18:00, Scena Malarnia, Gdańsk Rodzic w Teatrze AKT RÓWNOLEGŁY AKT RÓWNOLEGŁY 19:00, Scena Kameralna, Sopot
18
listopada
wtorek
wtorek
MARTWE DUSZE MARTWE DUSZE 19:00, Duża Scena, Gdańsk WYSPA MARIVAUX: WYSPA NIEWOLNIKÓW, SPÓR, TRIUMF MIŁOŚCI WYSPA MARIVAUX: WYSPA NIEWOLNIKÓW, SPÓR, TRIUMF MIŁOŚCI 19:00, Scena Kameralna, Sopot
19
listopada
środa
środa
MARTWE DUSZE MARTWE DUSZE 19:00, Duża Scena, Gdańsk WYSPA MARIVAUX: WYSPA NIEWOLNIKÓW, SPÓR, TRIUMF MIŁOŚCI WYSPA MARIVAUX: WYSPA NIEWOLNIKÓW, SPÓR, TRIUMF MIŁOŚCI 19:00, Scena Kameralna, Sopot
20
listopada
czwartek
czwartek
AMATORKI AMATORKI 19:00, Scena Malarnia, Gdańsk Teatralny czwartek
21
listopada
piątek
piątek
AMATORKI AMATORKI 18:00, Scena Malarnia, Gdańsk PŁATONOW PŁATONOW 20:30, Scena Kameralna, Sopot
22
listopada
sobota
sobota
SEKS DLA OPORNYCH SEKS DLA OPORNYCH 19:00, Duża Scena, Gdańsk AMATORKI AMATORKI 17:00, Scena Malarnia, Gdańsk PŁATONOW PŁATONOW 19:30, Scena Kameralna, Sopot
23
listopada
niedziela
niedziela
SEKS DLA OPORNYCH SEKS DLA OPORNYCH 19:00, Duża Scena, Gdańsk PŁATONOW PŁATONOW 18:00, Scena Kameralna, Sopot
25
listopada
wtorek
wtorek
FAZA DELTA FAZA DELTA 19:00, Scena Malarnia, Gdańsk
26
listopada
środa
środa
FAZA DELTA FAZA DELTA 19:00, Scena Malarnia, Gdańsk
27
listopada
czwartek
czwartek
PODRÓŻE GULIWERA PODRÓŻE GULIWERA 10:00, Scena Kameralna, Sopot Teatralny czwartek PODRÓŻE GULIWERA PODRÓŻE GULIWERA 13:00, Scena Kameralna, Sopot Teatralny czwartek
28
listopada
piątek
piątek
MARIA STUART MARIA STUART 19:00, Duża Scena, Gdańsk PODRÓŻE GULIWERA PODRÓŻE GULIWERA 10:00, Scena Kameralna, Sopot
29
listopada
sobota
sobota
MARIA STUART MARIA STUART 19:30, Duża Scena, Gdańsk SOLNESS SOLNESS 17:00, Scena Malarnia, Gdańsk PODRÓŻE GULIWERA PODRÓŻE GULIWERA 13:00, Scena Kameralna, Sopot
30
listopada
niedziela
niedziela
MARIA STUART MARIA STUART 17:00, Duża Scena, Gdańsk SOLNESS SOLNESS 20:30, Scena Malarnia, Gdańsk PODRÓŻE GULIWERA PODRÓŻE GULIWERA 13:00, Scena Kameralna, Sopot
2
grudnia
wtorek
wtorek
BRONIEWSKI BRONIEWSKI 18:00, Duża Scena, Gdańsk DESERT ROSE - GOŚCINNY SPEKTAKL TAŃCA BUTOH DESERT ROSE - GOŚCINNY SPEKTAKL TAŃCA BUTOH 19:00, Scena Malarnia, Gdańsk Premiera SEKS DLA OPORNYCH SEKS DLA OPORNYCH 19:00, Scena Kameralna, Sopot
3
grudnia
środa
środa
BRONIEWSKI BRONIEWSKI 18:00, Duża Scena, Gdańsk Spektakl zamknięty DESERT ROSE - GOŚCINNY SPEKTAKL TAŃCA BUTOH DESERT ROSE - GOŚCINNY SPEKTAKL TAŃCA BUTOH 19:00, Scena Malarnia, Gdańsk SEKS DLA OPORNYCH SEKS DLA OPORNYCH 19:00, Scena Kameralna, Sopot
4
grudnia
czwartek
czwartek
BRONIEWSKI BRONIEWSKI 19:00, Duża Scena, Gdańsk Teatralny czwartek SEKS DLA OPORNYCH SEKS DLA OPORNYCH 19:00, Scena Kameralna, Sopot
6
grudnia
sobota
sobota
CZAROWNICE Z SALEM CZAROWNICE Z SALEM 16:00, Duża Scena, Gdańsk SŁODKI PTAK MŁODOŚCI SŁODKI PTAK MŁODOŚCI 19:30, Scena Malarnia, Gdańsk Spektakl zamknięty